Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Targi Advanced Engineering Oslo 2017

Polsko-Norweska Izba Gospodarcza zaprasza na targi przemysłowe Advanced Engineering 2017, które odbędą się w dniach 20–21.09.2017 w centrum wystawienniczym X Meeting Point (Exporama) położonym w Skjetten – 20 km od centrum Oslo. Poprzednie edycje, odbywające się w Helsinkach i Birmingham, cieszyły się dużą popularnością wśród odwiedzających, dlatego w tym roku na mapie wydarzenia pojawiła się Norwegia.

Udział w dwudniowym evencie będzie okazją dla firm działających w obszarze zaawanasowanych technologii do zaprezentowania swoich ofert i możliwości licznym odwiedzającym. Wśród nich znajdą się przedstawiciele sektorów takich jak branża budowlana, samochodowa, elektroniczna, energetyczna, transportowa, morska i off-shore, oil & gas, telekomunikacyjna, medyczna czy automatyka i robotyka. Na dzień dzisiejszy lista wystawców liczy 94 przedsiębiorstwa - nie tylko z Norwegii, ale także ze Szwecji, Danii czy Wielkiej Brytanii. W programie targów znajdują się również specjalistyczne seminaria. Ich tematyka jest bardzo szeroka – od najnowszych osiągnięć nanotechnologii, przez eksplorację przestrzeni kosmicznej, po zastosowanie druku 3D w dziedzinie chemii i farmakologii. Targi stwarzają wystawcom okazję do pozyskania nowych partnerów biznesowych.

Polsko-Norweska Izba Gospodarcza dysponuje powierzchnią targową, na której pod wspólnym szyldem może pojawić się kilku polskich przedsiębiorców planujących poszerzyć swoją działalność biznesową o rynek norweski. Istnieje możliwość dofinansowania podróży na imprezę targową w ramach Funduszy Norweskich dla firm funkcjonujących w obszarze „zielonych technologii” – tzw. travel grant.

Wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 733 114 414 lub adresem mailowym office@p-ncc.org. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Więcej informacji o targach zmożna znaleźć na stronie Advanced Engineering Oslo 2017.

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie