Banery

  • Zapytaj o Fundusze- baner
  • Invest in Pomerania

Aktualności Pomorskiego Brokera Eksportowego

Prawo pracy dla przedsiębiorców na śniadaniu biznesowym w Lęborku, 28 marca br.

Zapraszamy Państwa na śniadanie biznesowe do Lęborka w temacie: "Prawo pracy w świetle nowelizacji przepisów" w dniu 28.03.2017r. (wtorek) godz. 9.30. Podczas spotkania wystąpi broker eksportowy Aleksandra Harasiuk i opowie o rozwoju działalności na rynkach międzynarodowych.

W programie szkolenia poruszane będą również zagadnienia nt.: zatrudniania cudzoziemców, zmian w prawie pracy, praca tymczasowa, aktualna sytuacja na rynku pracy, a także możliwości pozyskania przez firmy dofinansowania w ramach funduszy unijnych. 

Spotkanie przy wspólnym śniadaniu będzie bardzo dobrą okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji oraz nawiązania nowych cennych kontaktów, połączone z poszerzaniem wiedzy o w/w zagadnienia. 


Organizatorzy: Randstad Polska i Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zarządzająca Słupska Specjalna Strefą Ekonomiczną oraz Słupski Inkubatorem Technologicznym 

Partnerzy: Miasto Lębork, Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku i Pomorski Broker Eksportowy - Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zapisy i program pod linkiem: 
https://sniadaniezparr.evenea.pl/

Zapraszamy!

Kontakt:
Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Zespół ds. Promocji i Pozyskiwania Inwestorów
Tel. 59 840 11 73, kom. 609 120 766
e-mail: promocja@parr.slupsk.pl
 

Wstecz