Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Spotkanie członków „Pracodawców Pomorza” zainteresowanych współpracą z zagranicznymi kontrahentami, 9 stycznia 2017 r.

Zapraszamy na spotkanie członków „Pracodawców Pomorza”, zainteresowanych współpracą z zagranicznymi kontrahentami w ramach projektu „Pomorski Broker Eksportowy – system wspierania eksportu małych i średnich firm w województwie pomorskim”.


Spotkanie odbędzie się 9 stycznia 2017 r. w godz. godz. 10.00-12.00 w siedzibie „Pracodawców Pomorza” przy Al. Zwycięstwa 24 w Gdańsku.


Tematem spotkania będzie przygotowanie się do korzystania z narzędzi wsparcia przez podmioty zrzeszone w organizacji. W trakcie spotkania będzie okazja do rozmowy o konkretnych potrzebach przybyłych przedsiębiorców, zostaną  przedstawione Państwu konkretne działania, które są możliwe do współfinansowania ze środków unijnych oraz przygotowane będą podpowiedzi, na co warto zwrócić uwagę przed podjęciem działań eksportowych.


Spotkanie poprowadzi Aleksandra Harasiuk – broker eksportowy z Agencji Rozwoju Pomorza SA.


Zapisy pod linkiem: http://pracodawcypomorza.pl/exnt/impreza/391


Uprzejmie prosimy o przesyłanie pytań do prelegenta celem lepszego przygotowania merytorycznego spotkania. Pytania prosimy przesyłać do biura organizacji spotkania na adres: biuro@pracodawcypomorza.pl


Kontakt:
Aleksandra Harasiuk, Broker eksportowy
Agencja Rozwoju Pomorza
Dział Rozwoju Przedsiębiorczości
tel. 58 32 33 209

  • data: 2016-12-29

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie