Banery

  • Zapytaj o Fundusze- baner
  • Invest in Pomerania

Aktualności Pomorskiego Brokera Eksportowego

Przygotowanie firmy do uczestnictwa w targach, misjach i innych wydarzeniach gospodarczych - seminarium, 28 czerwca 2019 r.

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza przedsiębiorców na seminarium przygotowujące firmy do uczestnictwa w targach, misjach oraz innych wydarzeniach gospodarczych, które odbędzie się 28 czerwca 2019 r. w godz. 9.00-16.00 w Gdańsku.

Seminarium organizowane jest raz na kwartał, aby firmy biorące udział w tego typu wydarzeniach zdobyły wiedzę na temat jak najlepszego przygotowania do wyjazdów. Następne terminy spotkań o tej samej tematyce to 6 września2019 r. oraz 9 grudnia 2019 r.

Biorąc udział w seminarium dowiesz się m.in.

  • jak profesjonalnie przygotować się do wyjazdu (umowy, stoisko, podróże)
  • jak komunikować się z klientem podczas wydarzenia
  • jak przygotować działania promocyjne na wyjazd
  • jak różnice kulturowe wpływają na komunikację i promocję

 

Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy on-line dostępne są na stronie internetowej projektu Pomorski Broker Eksportowy.  

Prowadzacy: Bartosz Janowicz
Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego oraz MBA Rotterdam School of Economics. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w eksporcie związane zarówno z produktami jak i usługami w takich firmach jak Young Digital Planet, Rentis, Asseco. Na koncie wiele sukcesów sprzedażowych na rynkach europejskich, bliskiego i dalekiego Wschodu oraz Afryki. Prowadził m.in. projekty sprzedażowe oraz realizacyjne związane z Wyższą Szkołą Nauk o Rybołówstwie i  Morzu w Angoli, realizacją projektów sprzedażowych produktów polskich firm w ramach projektu Exportbiz.pl. Od wielu lat współpracuje z Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Krajową Izbą Gospodarczą oraz Regionalnymi Agencjami Rozwoju. Realizował projekty w ramach Paszportu do Eksportu. Doświadczenie zarówno w pracy z Klientami rządowymi oraz dystrybutorami na rynkach zagranicznych.

Kiedy i gdzie?
Seminarium odbędzie się 28 czerwca 2019 r. w godz. 9.00 - 16.00 w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza przy Al. Grunwaldzkiej 472D w Gdańsku, Olivia Business Centre, 12 piętro (OLIVIA SIX)

Wstecz