Banery

  • Zapytaj o Fundusze- baner
  • Invest in Pomerania

Aktualności Pomorskiego Brokera Eksportowego

Klub Eksportera. Rozwiń biznes za oceanem! 22 maja 2019 r.

Rynek amerykański to 50 stanów i ponad 327 milionów mieszkańców. Firma z Europy, która chce rozwinąć swoją działalność gospodarczą na rynek amerykański i sprzedawać europejskie produkty bezpośrednio do amerykańskich klientów, powinna zapoznać się ze specyficznymi wymogami amerykańskiego rynku, a także przygotować własną unikalną strategię wejścia na rynek Stanów Zjednoczonych.

Program:
10:00 - 10:15 Przywitanie Uczestników
10:15 - 11:15 Panel dyskusyjny nr 1: Charakterystyka rynku Stanów Zjednoczonych
11:15 - 11:30 Przerwa kawowa
11:30 - 12:30 Panel dyskusyjny nr 2: Rozwój działalności sprzedażowej na terenie USA, przygotowanie firmy do eksportu usług i produktów
12:30 - 13:00 Rozmowy kuluarowe, networking

Panele dyskusyjne poprowadzą:
Grzegorz Rutkiewicz, przedsiębiorca, twórca sukcesów m.in. Fido Intelligence oraz Fido.ai. Od 2001 roku na różnych szczeblach kierował projektami polegającymi na komercjalizacji chatbotów oraz innych systemów sztucznej inteligencji rozumiejących język naturalny. Realizował projekty między innymi dla takich marek jak Heyah, TP S.A., Ergo Hestia, UPC czy WP. W Samurai Labs jest odpowiedzialny za działania operacyjne, w tym za finansową stronę przedsięwzięcia. 

Dominik Zimakowski: współzałożyciel i prezes zarządu Portman Lights Sp. z o.o. Karierę zawodową zaczynał w branży ICT w trójmiejskich technologicznych spółkach. Najpierw na stanowiskach kierownika projektów, szefa marketingu, a następnie szefa kluczowego projektu spółki. Później współtworzył spółkę zajmującą się produkcją oprogramowania oraz szkołę programowania Software Develompent Academy. 

Michał Kacprowicz: specjalista w dziedzinie relacji z klientami, sprzedaży, zarządzania projektami, a także usług promocyjnych i informacyjnych w dziedzinie bezpośrednich inwestycji zagranicznych i współpracy międzynarodowej. Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w Speednet Sp. z o.o. Szerokie doświadczenie w pracy z największymi globalnymi korporacjami, w tym firmami z listy Fortune 500.

Gdzie i kiedy?
Hotel Scandic w Gdańsku, Podwale Grodzkie 9, 80-895 Gdańsk, dnia 22 maja 2019 r. , godz. 10.00

Rejestracja on-line i informacje szczegółowe dostępne na stronie internetowej projektu Pomorski Broker Eksportowy.

Wstecz