Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

"Solidarni w Rozwoju" 2022 - zapraszamy na wydarzenia 31 maja i 1 czerwca

Konferencja Odpowiedzialna edukacja. Edukowanie do odpowiedzialności 31 maja, Hevelianum, Gdańsk

Czym jest odpowiedzialna edukacja? Kto za nią odpowiada? Dlaczego jest ważna? Jakie znaczenie ma dla rozwoju i co znaczy, że ma nas wieść ku przyszłości? Czy odpowiedzialności można nauczyć?

W dynamicznej i często zaskakującej rzeczywistości, w której przyszło nam żyć w XXI wieku, edukacja nie kończy się na kolejnym stopniu szkoły czy uniwersytetu. Zastanowimy się więc wspólnie nad tym, jak odpowiedzialnie i do odpowiedzialności edukować na wszystkich etapach życia. Zapytamy też praktyków biznesu, czy i jak włączają się w ten ciągły proces. Nie zabraknie oczywiście prezentacji przykładów konkretnych działań – co, obok otwartej i merytorycznej dyskusji, stało się już znakiem rozpoznawczym cyklu „Solidarni w rozwoju”.

Udział możliwy jest stacjonarnie oraz online.
Więcej informacji, program oraz rejestracja dostępne są na stronie: https://solidarniwrozwoju.pl/odpowiedzialnaedukacja/


Konferencja Edukacja skierowana ku przyszłości, 1 czerwca, Centrum Nauk Technologicznych w Chojnicach

Jak w takim „szalonym” świecie ma odnaleźć się szkoła? Czy w dobie ciągłych zmian są w procesie i treści edukacji sprawy i wartości niezmienne? Na jakie potrzeby powinna odpowiadać nowoczesna placówka edukacyjna? Co powinno się w niej zmienić, by mogła edukować „ku przyszłości”? Jakie miejsce w tej odnowionej edukacji powinny mieć „małe ojczyzny”? Czy i w jakim kontekście jest w niej miejsce na to, co lokalne?

Na te, między innymi, pytania spróbują odpowiedzieć uczestnicy konferencji „Edukacja skierowana ku przyszłości”, która – w ramach cyklu „Solidarni w rozwoju” – odbędzie się w Centrum Nauk Technicznych w Chojnicach. W dyskusji panelowej udział wezmą eksperci, samorządowcy, przedstawiciele placówek edukacyjnych i organizacji pozarządowych. Tradycyjnie, organizatorzy liczą też na silny głos publiczności.

Udział możliwy jest stacjonarnie oraz online (transmitowana będzie jedynie pierwsza część wydarzenia).
Więcej informacji, program oraz rejestracja dostępne są na stronie: https://solidarniwrozwoju.pl/edukacjaskierowana/


Organizatorem konferencji jest Open Eyes Economy oraz Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej w Krakowie. „Solidarni w rozwoju” jest częścią Open Eyes Economy, ruchu intelektualno-społecznego, w ramach którego tworzymy jeden z najbardziej innowacyjnych i kreatywnych kongresów w Polsce – Open Eyes Economy Summit.

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie