Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

 • Agencja pomaga Ukrainie
Invest in Pomerania - propozycja dla obywateli i firm z Ukrainy

Szanowni Państwo,

Pomorze jest otwarte, różnorodne i przyjazne: w pełni wspieramy Ukrainę i dołożymy wszelkich starań, aby nasi sąsiedzi czuli się mile widziani w naszym regionie.

Koordynowana przez Agencję Rozwoju Pomorza inicjatywa Invest in Pomerania pełni funkcję „jednego okienka”, udzielając inwestorom wsparcia na każdym etapie procesu inwestycyjnego. W ciągu ostatniej dekady Invest in Pomerania z sukcesem zakończyła ponad 150 projektów i i przyczyniła się do stworzenia ponad 20 tys. miejsc pracy.

Przygotowujemy i publikujemy raporty i informacje dotyczące lokalnego rynku,  oferujemy wsparcie rzecznika inwestora, dostęp do specjalistów wielu dziedzin, tymczasową przestrzeń biurową oraz wsparcie marketingowe.

Poniżej przedstawiamy krótkie podsumowanie wszystkich oferowanych przez nas usług, dzięki którym ukraińskie firmy i osoby z Ukrainy mogą czuć się mile widziane w Trójmieście, stanąć na nogi i zadbać o swój rozwój zawodowy i osobisty.

 • liVE mORE POMERANIA
Live more. Pomerania

Uruchomiliśmy inicjatywę Live more. Pomerania, aby przyciągnąć potencjalnych pracowników na Pomorze. Naszym celem jest opowiedzenie światu o atutach Pomorza jako najlepszego miejsca do życia, pracy, prowadzenia biznesu i nauki. Pomorze zapewnia również bezpośrednie połączenie między pracodawcami w regionie a potencjalnymi pracownikami z całego świata. Organizujemy również cykliczne spotkania i informacyjne webinaria, takie jak #New2Tricity.

>>>WIĘCEJ

 • jOBS IN POMERANIA
Jobs@Pomerania

Uruchomiliśmy również pierwszą w Polsce platformę rekrutacyjną opartą na profilach kandydatów, skierowaną do wszystkich, którzy obecnie nie pracują na terenie Pomorza. Serwis jest dostępny za darmo dla naszych partnerów, korzysta z niego ponad 100 firm i zawiera tysiące życiorysów.

Platforma jest przydatnym narzędziem dla osób, które po przyjeździe z Ukrainy na Pomorze mogą przesłać swoje CV i znaleźć się w puli potencjalnych kandydatów do pracy.

>>>WIĘCEJ

 • Come 2 Pomerania
Come2Pomerania

Inicjatywa Come2Pomerania została uruchomiona w 2020 roku, aby uzupełnić rządowy program Poland. Business Harbour poprzez pomoc firmom i specjalistom zza wschodniej granicy Polski w relokacji na Pomorze. Stworzyliśmy bazę informacji dla firm i specjalistów dotyczącą relokacji i pracy w regionie. Przedsiębiorcom zaoferowaliśmy wsparcie inwestycyjne, marketingowe i prawne oraz możliwość skorzystania z usług naszego rzecznika inwestora. Pomagamy z formalnościami związanymi z procedurą wizową, zapewniamy tymczasowe biuro i pomoc w rekrutacji pracowników.

>>>WIĘCEJ


 

 • NEW2TRICITY
New2Tricity

Webinary New2Tricity dostarczają informacji na temat przeprowadzki na Pomorze, m.in. legalizacji pobytu. Tematy poruszane podczas spotkań są wybierane na podstawie najczęściej zadawanych pytań przez międzynarodową społeczność w regionie. Webinary organizowane są co 2 miesiące w jęz. angielskim, polskim, a teraz również ukraińskim i rosyjskim. Wśród tematów pojawiły się już kwestie związane z opodatkowaniem, wizami, numerami NIP i PESEL, prawem jazdy oraz rynkiem mieszkań i innymi istotnymi procesami.

>>>WIĘCEJ
 

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

 • Dane spółki

  Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa


 • Galeria logotypów

 • Zdjęcia na stronie
  Zdjęcia na stronie