Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

 • eForum - 13 maja
eForum Przedsiębiorstw już 13 maja – znane wydarzenie w wydaniu online

Nie musimy się spotykać w salach konferencyjnych, aby rozmawiać o tym, co jest ważne dla przedsiębiorców z Pomorza. Nie przegap eForum Przedsiębiorstw 2020, które odbędzie się w internecie 13 maja, początek o godz. 11.00. 

Choć jubileuszową, piętnastą edycję Forum Przedsiębiorstw przełożyliśmy na 15 grudnia 2020 roku, nie mogliśmy zawieść stałej publiczności konferencji, nic nie oferując w terminie, kiedy zwykle się odbywa. Właściwe wydarzenie postanowiliśmy poprzedzić dwoma internetowymi panelami pod wspólnym hasłem „Oddajemy głos przedsiębiorcom z Pomorza”, które odbędą się 13 maja. Będzie można je obejrzeć na profilach Forum Przedsiębiorstw w serwisach Facebook oraz YouTube. 

Pierwszy panel o godz. 11.00 – „COVIDarność. Solidarność przedsiębiorców w czasie kryzysu” poprowadzi Dagmara Rybicka - Grzebień. W kolejnym o godz. 13.00 – „Antywirus. Strategia na dziś. Pomorscy przedsiębiorcy szczerze o epidemii” rolę moderatora przejmie Piotr Ciechowicz, wiceprezes Agencji Rozwoju Pomorza, z kolei jego rozmówcami będą przedsiębiorcy z Pomorza, którzy, zmagając się ze skutkami epidemii, podejmują codziennie konkretne decyzje biznesowe. 

Mamy nadzieję, że 13 maja połączy nas przestrzeń internetu – w pełni zachowując wymuszone przez stan epidemii zasady dystansu społecznego, spotkajmy się podczas eForum Przedsiębiorstw:

 

Program wydarzenia „Oddajemy głos przedsiębiorcom z Pomorza”

godz. 11.00 - Panel „COVIDarność. Solidarność przedsiębiorców w czasie kryzysu”

Uczestnicy:

 • Ewa Sowińska
  Partner ESO Audit. Wcześniej Członek Zarządu PricewaterhouseCoopers. Biegły rewident z ponad 24 letnim stażem pracy w firmach audytorskich. Wiceprezes Polskiej Izby Biegłych Rewidentów w latach 2015-2019. Członek Rady Programowej Open Eyes Economy Summit oraz Kongresu Solidarni w Rozwoju. Inicjatorka projektu #EMPATOMAT, którego celem jest propagowanie społecznego ruchu na rzecz lokalnych małych i średnich przedsiębiorców. Organizatorka wielu spotkań integrujących pomorskie środowisko biznesowe w tematach dotyczących humanizowania biznesu, społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw, wspierania rozwoju talentów. Laureatka wielu nagród, m.in. Międzynarodowej Nagrody Edukacji i Biznesu: Archipelagi Relacji 2019 #THINK #ENGAGE #ACT czy Nagrody Forum Odpowiedzialnego Biznesu – Ludzie którzy zmieniają biznes
 • Tomasz Smorgowicz
  Doświadczony ekspert ds. CSR, strategii komunikacyjnych oraz budowania marek. Partner oraz CEO w 102 Group , a także Prezes Fundacji Rozwoju Społecznej Odpowiedzialności HELISA. Wykładowca akademicki WSB w Gdyni oraz Gdańsku. W 2015r. nominowany do nagrody “Ludzie, którzy zmieniają biznes” Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Pomysłodawca i organizator trójmiejskiej akcji społecznej pod tytułem Projekt Mistrzowie oraz SPOKO - Społeczny Kosz. Ekspert ds. marketingu oraz CSR organizacji zrzeszającej przedsiębiorców - Pracodawcy Pomorza.
 • Anna Wylężek
  Współtwórczyni przestrzeni Muszla Gdynia, która zainicjowała ogólnopolską akcję #gastropomaga, w ramach której restauracje przygotowują posiłki wspierając w ten sposób służbę zdrowia. Na co dzień zajmuje się strategią marketingową i komunikacją, dbając o to, jaki przekaz o markach idzie w świat. Pomysłodawczyni akcji „Napraw nie kupuj!” zorganizowanej przez firmę Cumulus, która jako pierwsza w Polsce dołączyła do międzynarodowej organizacji 1% for the Planet.

Prowadzenie:
Dagmara Rybicka-Grzebień
Doświadczony rzecznik prasowy, PR manager i dziennikarka specjalizująca się w tworzeniu kampanii komunikacyjnych dla biznesu. Od ponad 15 lat wykorzystuje swoje doświadczenie prasowe w prowadzeniu strategii PR w obszarach biznesu, budownictwa, CSR-u oraz sportu. Pasjonatka nowych mediów, przekonana o sile Internetu. Posiada doświadczenie w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych, które tam miały swój początek. W pracy łączy zamiłowanie do jeździectwa, Trójmiasta i skutecznej komunikacji.

godz. 13.00 - panel „Antywirus. Strategia na dziś. Pomorscy przedsiębiorcy szczerze o epidemii”:

Uczestnicy:
Roman Kniter – prezes zarządu Trefl S.A.
Leszek Kłosiński – prezes zarządu Oceanic S.A.

Prowadzenie:
Piotr Ciechowicz - wiceprezes Zarządu Agencji Rozwoju Pomorza  

Do zobaczenia online!

Patronat honorowy
 • Patronat honorowy

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

 • Dane spółki

  Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

 • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


 • Galeria logotypów

 • Zdjęcia na stronie
  Zdjęcia na stronie