Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Invest in Pomerania
Wyraź swoje zdanie o pracy ARP S.A. - wypełnij ankietę

Newsletter

Kalendarium

«kwiecień 2017»
P W Ś C P S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Wszystkie wydarzenia

Banery

1947710 wejść
2017.04.20 12:22

Data

23.04.2017

Zmiana wielkości czcionki

Galeria

Baner

Treść strony

Seminarium "E-commerce. Jak sprzedawać dobra konsumenckie w XXI wieku", 26 kwietnia br.
Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość”, nasz partner w projekcie Pomorski Broker Eksportowy zaprasza na seminarium dotyczące eksportu dóbr konsumenckich oraz handlu elektronicznego. Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia 2017 roku o godz. godz. 10.00 w Best Western Plus Arkon Park Hotel (Śląska 10, 80-384 Gdańsk), Sala Queens. Udział bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń.

czytaj więcej(Seminarium "E-commerce. Jak sprzedawać dobra konsumenckie w XXI wieku", 26 kwietnia br.) >>

Cirtoinno - rusza kolejny międzynarodowy projekt realizowany przez ARP
Agencja Rozwoju Pomorza podpisała 20 marca umowę na realizację projektu CIRTOINNO – „Circular economy tools to support innovation in green and blue tourism SMEs Cirtoinno” współfinansowanego z Europejskiego Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020. Celem projektu jest wzrost innowacyjności firm turystycznych z obszaru niebieskiej i zielonej gospodarki Południowego Bałtyku poprzez wykorzystanie wybranych elementów gospodarki cyrkularnej w oferowanych przez nie usługach i produktach, a także w przyjętych modelach biznesowych. W projekcie, którego liderem jest ARP biorą udział partnerzy z Litwy, Danii i Szwecji. Aktualnie realizowany jest pierwszy badawczy etap projektu.

czytaj więcej(Cirtoinno - rusza kolejny międzynarodowy projekt realizowany przez ARP) >>

Studium Projektów Europejskich
Rusza kolejna edycja Studium Projektów Europejskich, które kierujemy do osób zainteresowanych zdobyciem praktycznej wiedzy w zakresie pozyskiwania, realizacji i rozliczania projektów UE w perspektywie 2014-2020. Większość zajęć prowadzonych jest metodą warsztatową co pozwala na bieżące wykorzystywanie i utrwalanie przekazywanych informacji. Rozpoczęcie zajęć już w maju, zakończenie w październiku 2017 r.

czytaj więcej(Studium Projektów Europejskich) >>

Znany jest termin II naboru wniosków do Projektu "Pomorzanki w Biznesie"
Informujemy, że 16.08.2017 w Agencji Rozwoju Pomorza rusza kolejny nabór wniosków na założenie własnej działalności gospodarczej dla niepracujących pań, które ukończyły 30 rok życia.

czytaj więcej(Znany jest termin II naboru wniosków do Projektu "Pomorzanki w Biznesie") >>

Ruszają dotacje na realizację projektów o charakterze badawczo - rozwojowym
Już w sierpniu po środki unijne po raz kolejny będą mogły sięgnąć firmy, partnerstwa firm lub firm z organizacjami oraz jednostki naukowe we współpracy z przedsiębiorstwami. Po raz drugi rusza nabór wniosków na realizację projektów badawczo - rozwojowych oraz na tworzenie i rozwój infrastruktury B+R przedsiębiorstw. Na ten cel przeznaczono ponad 102 mln pln.

czytaj więcej(Ruszają dotacje na realizację projektów o charakterze badawczo - rozwojowym) >>

Szkolenie dla beneficjentów - Realizacja i rozliczanie projektu realizowanego w ramach Poddziałania 1.1.1 RPO WP
Zapraszamy na szkolenie dedykowane beneficjentom realizującym projekty w ramach Poddziałania 1.1.1 organizowane w dniu 27 kwietnia br. w naszej siedzibie przy Al. Grunwaldzkiej 472 D na 12 piętrze w sali konferencyjnej. Na spotkaniu przybliżymy proces realizacji i rozliczania projektów dofinansowanych w ramach Poddziałania 1.1.1 RPO WP 2014 - 2020 oraz zasady udzielania zamówień. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

czytaj więcej(Szkolenie dla beneficjentów - Realizacja i rozliczanie projektu realizowanego w ramach Poddziałania 1.1.1 RPO WP) >>

Konkurs o Nagrodę Pomorską „Gryf Gospodarczy”
Zapraszamy mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa do udziału w kolejnej edycji konkursu GRYF Gospodarzy 2017. Celem Konkursu jest promocja przedsiębiorczości i aktywności gospodarczej przedsiębiorstw województwa pomorskiego. Zgłoszenia mogą złożyć przedsiębiorstwa bezpośrednio lub pośrednio – poprzez organizacje skupiające przedsiębiorców do 10 kwietnia. Sponsorem Głównym Konkursu jest mBank S.A., natomiast patronami medialnymi są: Polska Dziennik Bałtycki, Trojmiasto.pl Sp. z o.o. oraz Radio Gdańsk S.A.

czytaj więcej(Konkurs o Nagrodę Pomorską „Gryf Gospodarczy”) >>


Kolejne aktualności

Wspierane

wspieranePublikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego