Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Wyraź swoje zdanie o pracy ARP S.A. - wypełnij ankietę

Newsletter

Kalendarium

«sierpień 2018»
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Wszystkie wydarzenia

Banery

2117258 wejść
2018.08.13 15:54

Data

15.08.2018

Galeria

Baner

SZTUKA PUBLICZNEGO PRZEMAWIANIA - warsztaty z Magdaleną Malicką, 6 września br.
Naucz się tak mówić do ludzi, by chcieli Cię słuchać, wierzyli w Twoje przesłanie i podążali za Tobą. Mówienia można się nauczyć, a nawet trzeba. To krytyczna umiejętność w dzisiejszych czasach, by odnieść sukces, inspirować i skutecznie zachęcać do działania i zmiany. Podstawą jest wzbudzenie zainteresowania słuchaczy oraz zdobycie ich zaufania. Zapraszamy na warsztat z Magdaleną Malicką już 6 września do Olivia Sky Club w Olivia Business Centre.

czytaj więcej(SZTUKA PUBLICZNEGO PRZEMAWIANIA - warsztaty z Magdaleną Malicką, 6 września br.) >>

Wyniki konkursu grantowego w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy
Zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi wynikami ciągłego naboru wniosków w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy. Do wykorzystania w ramach bieżącego konkursu na dzień 1 sierpnia br. pozostaje 5.127.565,35 zł. Nabór trwa do wyczerpania środków.

czytaj więcej(Wyniki konkursu grantowego w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy) >>

Kurs INSPEKTORA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH – sierpień br.
Zapraszamy do wzięcia udziału w czterodniowym kursie Inspektora Ochrony Danych Osobowych, który pozwoli zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do pełnienia funkcji Inspektora zgodnie z obowiązującymi przepisami. Program obejmuje 32 godziny szkoleniowe i został opracowany przez ekspertów w ujęciu teoretycznym, prawnym i praktycznym. Zajęcia odbędą się w czwartki i piątki w dwóch sesjach 23-24 sierpnia br. i 30-31 sierpnia br. Kurs potwierdzony jest zaświadczeniem zgodnym ze wzorem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

czytaj więcej(Kurs INSPEKTORA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH – sierpień br.) >>

Legalny marketing, czyli o ochronie danych osobowych w sieci i nie tylko - 18 września br.
Prowadzisz lub masz do czynienia z działaniami marketingowymi? Ciągle słyszysz o RODO, ale nie do końca wiesz, które działania są legalne, a które zabronione? Zapraszamy na szkolenie, gdzie podczas zajęć zostaną omówione kwestie związane z ochroną danych osobowych. Szkolenie odbędzie się 18 września br. w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza.

czytaj więcej(Legalny marketing, czyli o ochronie danych osobowych w sieci i nie tylko - 18 września br. ) >>

„Mama może wszystko!” Fundusze Europejskie na założenie własnej działalności gospodarczej i kształcenie - spotkanie informacyjne w Gdyni, 23 sierpnia br.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkie panie na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich. Spotkanie odbędzie się 23 sierpnia br. w godz. 10.00-13.00 w Laboratorium Innowacji Społecznych w Pomorskim Parku Naukowo - Technologicznym w Gdyni. Zgłoszenia do 22 sierpnia.

czytaj więcej(„Mama może wszystko!” Fundusze Europejskie na założenie własnej działalności gospodarczej i kształcenie - spotkanie informacyjne w Gdyni, 23 sierpnia br.) >>

Mobilne Punkty Informacyjne w sierpniu 2018
Specjaliści ds. Funduszy Europejskich zapraszają do Mobilnych Punktów Informacyjnych, gdzie w ramach prowadzonych działań, będą udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi. Zapraszamy do zapoznania się z terminami spotkań zaplanowanymi na sierpień br.

czytaj więcej(Mobilne Punkty Informacyjne w sierpniu 2018) >>

NCBR zaprasza przedsiębiorców na spotkanie do Gdyni, 28 sierpnia br.
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza na cykl spotkań dla przedsiębiorców i jednostek naukowych podczas których eksperci NCBiR przedstawią ofertę wsparcia finansowego dla firm z zakresu wprowadzenia nowatorskich rozwiązań w prowadzonej działalności oraz udoskonalenie istniejących produktów i usług. Najbliższe spotkanie już 28 sierpnia 2018 r. w Pomorskim Parku Naukowo - Technologicznym w Gdyni.

czytaj więcej(NCBR zaprasza przedsiębiorców na spotkanie do Gdyni, 28 sierpnia br.) >>


Kolejne aktualności

Wspierane

wspieranePublikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego