Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Invest in Pomerania
Wyraź swoje zdanie o pracy ARP S.A. - wypełnij ankietę

Newsletter

Kalendarium

«lipiec 2019»
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Wszystkie wydarzenia

Banery

2226248 wejść
2019.07.15 14:53

Data

16.07.2019

Galeria

Baner

Zaproszenie do udziału w dialogu technicznym
Zapraszamy do udziału w dialogu technicznym wszystkie instytucje i firmy, mające doświadczenie w organizacji spotkań, których celem była promocja przedsiębiorczości wśród uczniów szkół gimnazjalnych lub/i ponadgimnazjalnych lub/i studentów szkół wyższych. Celem dialogu technicznego jest jak najlepsze przygotowanie opisu przedmiotu zamówienia do przyszłego przetargu.

czytaj więcej(Zaproszenie do udziału w dialogu technicznym) >>

Spotkanie informacyjne w Wejherowie: „Przedsiębiorco skorzystaj! Aktualnie ogłaszane konkursy i możliwości wsparcia w ramach Funduszy Europejskich”, 23 lipca
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców z powiatu wejherowskiego na spotkanie informacyjne na temat pozyskiwania funduszy unijnych na rozwój działalności gospodarczej.

czytaj więcej(Spotkanie informacyjne w Wejherowie: „Przedsiębiorco skorzystaj! Aktualnie ogłaszane konkursy i możliwości wsparcia w ramach Funduszy Europejskich”, 23 lipca) >>

Wakacyjny Kurs Inspektora Ochrony Danych Osobowych, 25-26 lipca i 29-30 lipca br.
Zapraszamy do wzięcia udziału w czterodniowym wakacyjnym kursie Inspektora Ochrony Danych Osobowych, który pozwoli zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do pełnienia funkcji Inspektora zgodnie z obowiązującymi przepisami. Program obejmuje 32 godziny szkoleniowe i został opracowany przez ekspertów w ujęciu teoretycznym, prawnym i praktycznym. Termin kursu 25-26 lipca oraz 29-30 lipca 2019 r., Kurs potwierdzony jest zaświadczeniem zgodnym ze wzorem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

czytaj więcej(Wakacyjny Kurs Inspektora Ochrony Danych Osobowych, 25-26 lipca i 29-30 lipca br.) >>

Mobilne Punkty Informacyjne w lipcu 2019
Zapraszamy osoby i firmy zainteresowane Funduszami Europejskimi do skorzystania z działań Mobilnych Punktów Informacyjnych. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku oraz w Słupsku organizuje spotkania w Gdyni, Wejherowie, Kartuzach, Miastku i Ustce.

czytaj więcej(Mobilne Punkty Informacyjne w lipcu 2019) >>

15 lipca – bezpłatne spotkanie z cyklu CIRCLE TO INNOVATE "Efektywność energetyczna – dobre praktyki"
Jak płacić niższe rachunki za energię? Zapraszamy mikro, małe i średnie firmy turystyczne na bezpłatne spotkanie z cyklu CIRCLE to INNOVATE dotyczące rozwiązań gospodarki obiegu zamkniętego. Spotkanie odbędzie się 15 lipca br. w naszej siedzibie. Tym razem zajmiemy się oszczędnością energii i jej efektywnym wykorzystaniem.

czytaj więcej(15 lipca – bezpłatne spotkanie z cyklu CIRCLE TO INNOVATE "Efektywność energetyczna – dobre praktyki") >>

Zgłoś swoją firmę do Nagrody Pomorskiej Gryf Gospodarczy 2019
W tym roku nagrody Gryfa Gospodarczego zostaną przyznane już po raz dwudziesty. Każde przedsiębiorstwo lub podmiot otoczenia biznesu z województwa pomorskiego może zgłosić swoją kandydaturę aż w dwóch kategoriach. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 15 lipca. Gala wręczenia nagród odbędzie się 20 września.

czytaj więcej(Zgłoś swoją firmę do Nagrody Pomorskiej Gryf Gospodarczy 2019) >>

STUDIA PODYPLOMOWE OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH w praktyce - 2019/2020
Za nami studia podyplomowe z ochrony danych osobowych. Dziękujemy za wspólny rok i gratulujemy naszym słuchaczom pozytywnych wyników na egzaminie! Jednocześnie informujemy, że od jesieni rusza kolejna edycja studiów podyplomowych z ochrony danych osobowych w praktyce, na które już dziś zapraszamy wraz z Kaszubsko-Pomorską Szkołą Wyższą w Wejherowie. Studia będą obejmowały dwa semestry, zajęcia rozpoczniemy z końcem października 2019 r., a zakończenie nastąpi w czerwcu 2020 r.

czytaj więcej(STUDIA PODYPLOMOWE OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH w praktyce - 2019/2020) >>


Kolejne aktualności

Wspierane

wspieranePublikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego