Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Wyraź swoje zdanie o pracy ARP S.A. - wypełnij ankietę

Newsletter

Kalendarium

«styczeń 2018»
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Wszystkie wydarzenia

Banery

8521 wejść
2018.01.16 15:21

Data

16.01.2018

Zmiana wielkości czcionki

Galeria

Baner

Treść strony

Lean management czyli jak budować przewagę konkurencyjną - bezpłatne warsztaty z cyklu "W przestrzeni rozwoju ARP", 23 stycznia br.

Zapraszamy na warsztaty „Lean management czyli jak budować przewagę konkurencyjną” organizowane w ramach cyklu W Przestrzeni Rozwoju ARP,  które odbędą się w naszej siedzibie w dniu 23 stycznia 2018 roku,  w godz. 17.30 - 20.00. Zgłoszenia on-line.

Podsumowanie grudniowego spotkania „Sprzedaż na twardo”

W ramach cyklu „W Przestrzeni Rozwoju ARP S.A.” w grudniu odbyły się warsztaty dotyczące problematyki sprzedażowej pt. „Sprzedaż na twardo” prowadzone przed doświadczonego handlowca i szkoleniowca Panią Annę Sperską.

Twardo o sprzedaży - bezpłatne spotkanie, 13 grudnia

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie pn. "Twardo o sprzedaży" organizowane w ramach cyklu "W Przestrzeni Rozwoju". Podczas spotkania odpowiemy pytania: jak dobrać wskaźniki, które powinny być monitorowane w firmie, co, jak i kiedy monitorować, w jaki sposób monitorowanie wskaźników może poprawić efektywność sprzedaży, jakich najczęstszych błędów należy unikać oraz jakie zagrożenia niesie nieprawidłowa analiza wskaźników. Spotkanie odbędzie się 13 grudnia br. w godz. 17.30 - 20.00 w naszej siedzibie, na 12 piętrze.

Pięć największych błędów w wykorzystaniu wskaźników marketingowych w zarządzaniu sprzedażą i marketingiem

Pięć największych błędów w wykorzystaniu wskaźników marketingowych w zarządzaniu sprzedażą i marketingiem

Wsparcie zespołów z wykorzystaniem coachingu biznesowego - bezpłatne spotkanie, 5 września

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie pn. "Wsparcie zespołów z wykorzystaniem coachingu biznesowego" organizowane w ramach cyklu cyklu POROZMAWIAJMY O COACHINGU. Podczas spotkania odpowiemy pytania: Jaki jest coaching biznesowy w Polsce, jak zmieniają się potrzeby odbiorców coachingu w firmach i instytucjach, jakie są trendy i kierunki rozwoju środowiska coachingowego oraz jakie są szanse i zagrożenia. Spróbujemy również odpowiedzieć na pytanie dlaczego rośnie znaczenie akredytacji i innych form podnoszenia efektywności działań coachingowych. Spotkanie odbędzie się 5 września br. w godz. 14.30 - 16.30 w naszej siedzibie, na 12 piętrze.

Dokąd zmierza coaching? Trendy w obszarze rozwoju zasobów ludzkich w biznesie - bezpłatne spotkanie, 5 lipca

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie pn. "Dokąd zmierza coaching? Trendy w obszarze rozwoju zasobów ludzkich w biznesie"  organizowane w ramach cyklu cyklu POROZMAWIAJMY O COACHINGU.  Podczas spotkania odpowiemy pytania: Jaki jest coaching biznesowy w Polsce, jak zmieniają się potrzeby odbiorców coachingu w firmach i instytucjach, jakie są trendy i kierunki rozwoju środowiska coachingowego oraz jakie są szanse i zagrożenia. Spróbujemy również odpowiedzieć na pytanie dlaczego rośnie znaczenie akredytacji i innych form podnoszenia efektywności działań coachingowych. Spotkanie odbędzie się 5 lipca br. w godz. 14.00 - 16.30 w naszej siedzibie, na 12 piętrze.

Wspierane

wspieranePublikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego