Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Wyraź swoje zdanie o pracy ARP S.A. - wypełnij ankietę

Newsletter

Kalendarium

«marzec 2018»
P W Ś C P S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Wszystkie wydarzenia

Banery

9803 wejść
2018.03.22 15:12

Data

24.03.2018

Galeria

Baner

„Zleć zadanie i egzekwuj wykonanie” czyli to co najważniejsze w komunikacji kierowania kimkolwiek – spotkanie z cyklu W przestrzeni rozwoju ARP, 27 marca

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu W przestrzeni rozwoju ARP pn. „Zleć zadanie i egzekwuj wykonanie” czyli to co najważniejsze w komunikacji kierowania kimkolwiek. Spotkanie dedykujemy menedżerom, liderom zespołów, szefom projektów i kierownikom. Poruszymy m.in. tematykę motywowania – najważniejszego elementu kierowania zespołem, Feedback (sprzężenie zwrotne) zlecania i oceniania, funkcje motywujące informacji zwrotnej, dwa style: instruktaż i coaching. Spotkanie odbędzie się 27 marca 2018 roku, w godz. 17.30 – 20.00, w siedzibie ARP S.A. – Budynek Olivia Six, 12 piętro.

 

Lean management czyli jak budować przewagę konkurencyjną - bezpłatne warsztaty z cyklu "W przestrzeni rozwoju ARP", 23 stycznia br.

Zapraszamy na warsztaty „Lean management czyli jak budować przewagę konkurencyjną” organizowane w ramach cyklu W Przestrzeni Rozwoju ARP,  które odbędą się w naszej siedzibie w dniu 23 stycznia 2018 roku,  w godz. 17.30 - 20.00. Zgłoszenia on-line.

Podsumowanie grudniowego spotkania „Sprzedaż na twardo”

W ramach cyklu „W Przestrzeni Rozwoju ARP S.A.” w grudniu odbyły się warsztaty dotyczące problematyki sprzedażowej pt. „Sprzedaż na twardo” prowadzone przed doświadczonego handlowca i szkoleniowca Panią Annę Sperską.

Twardo o sprzedaży - bezpłatne spotkanie, 13 grudnia

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie pn. "Twardo o sprzedaży" organizowane w ramach cyklu "W Przestrzeni Rozwoju". Podczas spotkania odpowiemy pytania: jak dobrać wskaźniki, które powinny być monitorowane w firmie, co, jak i kiedy monitorować, w jaki sposób monitorowanie wskaźników może poprawić efektywność sprzedaży, jakich najczęstszych błędów należy unikać oraz jakie zagrożenia niesie nieprawidłowa analiza wskaźników. Spotkanie odbędzie się 13 grudnia br. w godz. 17.30 - 20.00 w naszej siedzibie, na 12 piętrze.

Pięć największych błędów w wykorzystaniu wskaźników marketingowych w zarządzaniu sprzedażą i marketingiem

Pięć największych błędów w wykorzystaniu wskaźników marketingowych w zarządzaniu sprzedażą i marketingiem

Wsparcie zespołów z wykorzystaniem coachingu biznesowego - bezpłatne spotkanie, 5 września

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie pn. "Wsparcie zespołów z wykorzystaniem coachingu biznesowego" organizowane w ramach cyklu cyklu POROZMAWIAJMY O COACHINGU. Podczas spotkania odpowiemy pytania: Jaki jest coaching biznesowy w Polsce, jak zmieniają się potrzeby odbiorców coachingu w firmach i instytucjach, jakie są trendy i kierunki rozwoju środowiska coachingowego oraz jakie są szanse i zagrożenia. Spróbujemy również odpowiedzieć na pytanie dlaczego rośnie znaczenie akredytacji i innych form podnoszenia efektywności działań coachingowych. Spotkanie odbędzie się 5 września br. w godz. 14.30 - 16.30 w naszej siedzibie, na 12 piętrze.

Dokąd zmierza coaching? Trendy w obszarze rozwoju zasobów ludzkich w biznesie - bezpłatne spotkanie, 5 lipca

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie pn. "Dokąd zmierza coaching? Trendy w obszarze rozwoju zasobów ludzkich w biznesie"  organizowane w ramach cyklu cyklu POROZMAWIAJMY O COACHINGU.  Podczas spotkania odpowiemy pytania: Jaki jest coaching biznesowy w Polsce, jak zmieniają się potrzeby odbiorców coachingu w firmach i instytucjach, jakie są trendy i kierunki rozwoju środowiska coachingowego oraz jakie są szanse i zagrożenia. Spróbujemy również odpowiedzieć na pytanie dlaczego rośnie znaczenie akredytacji i innych form podnoszenia efektywności działań coachingowych. Spotkanie odbędzie się 5 lipca br. w godz. 14.00 - 16.30 w naszej siedzibie, na 12 piętrze.

Wspierane

wspieranePublikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego