Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Invest in Pomerania
Wyraź swoje zdanie o pracy ARP S.A. - wypełnij ankietę

Newsletter

Kalendarium

«lipiec 2019»
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Wszystkie wydarzenia

Banery

22507 wejść
2019.07.15 14:53

Data

16.07.2019

Galeria

Baner

"Doradca – moda, potrzeba czy konieczność?", bezpłatne spotkanie 22 maja

W ramach kolejnego spotkania z cyklu W Przestrzeni Rozwoju ARP podejmiemy temat kompetencji doradcy. Wraz z uczestnikami odpowiemy na pytania: do czego firmom potrzebni są doradcy? jak doradzać aby motywować do działania? jakie kompetencje musi posiadać każdy doradca? Spotkanie poprowadzi Piotr Ławacz, doświadczony Partner Rozwoju Osobistego i Biznesowego, coach, mentor, trener biznesu, doradca, psycholog.

„Wzrost wartości firmy i zaangażowania pracowników - turkusowa organizacja szansą na sukces.”, spotkanie 19 marca

Agencja Rozwoju Pomorza, Pomorski Związek Pracodawców Lewiatan oraz PPT PKS Gdańsk-Oliwa SA mają zaszczyt zaprosić Państwa dnia 19.03.2019 (wtorek) w godzinach 12.00 - 15.00 w Gdańsku na spotkanie pod tytułem „Wzrost wartości firmy i zaangażowania pracowników - turkusowa organizacja szansą na sukces.”. Spotkanie przeznaczone jest dla właścicieli i osób zarządzających Firmami.

"Czy startupy są cool – spojrzenie od środka oraz z dystansu", 6 lutego

Zapraszamy na kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu "W przestrzeni rozwoju ARP" poświęcone tematowi startapów. Porozmawiamy o tym jak działają i jak poszukują wsparcia finansowego. Na ile faktycznie startupy są wartościowe dla gospodarki i skąd to powszechne nimi zainteresowanie? Czy startupy to tylko chwilowy trend czy może wpisały się już na stałe w pejzaż przedsiębiorczości?

„Konflikt w przedsiębiorstwie – szansa czy zagrożenie? Mediacja i trudna komunikacja w praktyce” - spotkanie w ramach cyklu W Przestrzeni Rozwoju ARP, 20 listopada br.

Zapraszamy na kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu "W przestrzeni rozwoju ARP" poświęcone sposobom radzenia sobie z sytuacjami konfliktowymi w organizacji i w relacjach z partnerami biznesowymi.

Problemy z płynnością – być albo nie być Twojej firmy – czyli prawo restrukturyzacyjne od kuchni, 26 września

Zapraszamy 26 września właścicieli firm, zarządy, menedżerów oraz osoby odpowiedzialne za księgowość i finanse na spotkanie na temat możliwości w zakresie poprawy kondycji finansowej przedsiębiorstw daje ustawa Prawo restrukturyzacyjne. Bezpłatne spotkanie organizowane jest w ramach cyklu "W przestrzeni rozwoju ARP".

Marketing w sektorze MŚP - warsztaty z cyklu "W przestrzeni rozwoju ARP", 20 czerwca

Czy chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie prowadzić marketing w rozwijającej się firmie? Czy wiesz, że marketing to nie tylko koszt, ale przede wszystkim to działania, które powinny przynieść wymierny zysk? I czy marketing to tylko reklama? Wszystkich zainteresowanych tym, jak przekuć marketing w zysk w rozwijającej się firmie zapraszamy na kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu W przestrzeni rozwoju ARP  "Marketing w sektorze MŚP", które odbędzie się 20 czerwca,  w godz. 17.30 – 20.00, w siedzibie ARP S.A. – Budynek Olivia Six, 12 piętro.

„Usprawnianie spotkań z wykorzystaniem Sześciu Kapeluszy Myślowych” - warsztaty z cyklu "W Przestrzeni Rozwoju ARP", 23 maja

Zapraszamy na kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu "W przestrzeni rozwoju ARP" poświęcone tematowi  techniki Sześciu Kapeluszy Myślowych czyli sposobowi na skuteczną pracę w zespole, na unikanie podczas spotkań roboczych kłótni wynikających z różnicy zdań, trzymanie się tematu czy konstruktywną rozmowę.

Value Based Management a wybrane aspekty zarządzania finansami - spotkanie z cyklu "W przestrzeni rozwoju ARP", 25 kwietnia

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu W przestrzeni rozwoju ARP pn."Value Based Management a wybrane aspekty zarządzania finansami". Spotkanie dedykujemy osobom zarządzającym  finansami, menedżerom, liderom zespołów, szefom projektów i kierownikom. Podczas warsztatu poruszymy m.in. tematykę: świadomego i skutecznego zwiększania wartości firmy, wpływ decyzji finansowych na wartość firmy w długim okresie, pułapki zarządzania finansami przez pryzmat bieżących zysków, czym  jest idea Value Based Management. Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia,  w godz. 17.30 – 20.00, w siedzibie ARP S.A. – Budynek Olivia Six, 12 piętro.

 

„Zleć zadanie i egzekwuj wykonanie” czyli to co najważniejsze w komunikacji kierowania kimkolwiek – spotkanie z cyklu W przestrzeni rozwoju ARP, 27 marca

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu W przestrzeni rozwoju ARP pn. „Zleć zadanie i egzekwuj wykonanie” czyli to co najważniejsze w komunikacji kierowania kimkolwiek. Spotkanie dedykujemy menedżerom, liderom zespołów, szefom projektów i kierownikom. Poruszymy m.in. tematykę motywowania – najważniejszego elementu kierowania zespołem, Feedback (sprzężenie zwrotne) zlecania i oceniania, funkcje motywujące informacji zwrotnej, dwa style: instruktaż i coaching. Spotkanie odbędzie się 27 marca 2018 roku, w godz. 17.30 – 20.00, w siedzibie ARP S.A. – Budynek Olivia Six, 12 piętro.

 

Lean management czyli jak budować przewagę konkurencyjną - bezpłatne warsztaty z cyklu "W przestrzeni rozwoju ARP", 23 stycznia br.

Zapraszamy na warsztaty „Lean management czyli jak budować przewagę konkurencyjną” organizowane w ramach cyklu W Przestrzeni Rozwoju ARP,  które odbędą się w naszej siedzibie w dniu 23 stycznia 2018 roku,  w godz. 17.30 - 20.00. Zgłoszenia on-line.

Podsumowanie grudniowego spotkania „Sprzedaż na twardo”

W ramach cyklu „W Przestrzeni Rozwoju ARP S.A.” w grudniu odbyły się warsztaty dotyczące problematyki sprzedażowej pt. „Sprzedaż na twardo” prowadzone przed doświadczonego handlowca i szkoleniowca Panią Annę Sperską.

Twardo o sprzedaży - bezpłatne spotkanie, 13 grudnia

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie pn. "Twardo o sprzedaży" organizowane w ramach cyklu "W Przestrzeni Rozwoju". Podczas spotkania odpowiemy pytania: jak dobrać wskaźniki, które powinny być monitorowane w firmie, co, jak i kiedy monitorować, w jaki sposób monitorowanie wskaźników może poprawić efektywność sprzedaży, jakich najczęstszych błędów należy unikać oraz jakie zagrożenia niesie nieprawidłowa analiza wskaźników. Spotkanie odbędzie się 13 grudnia br. w godz. 17.30 - 20.00 w naszej siedzibie, na 12 piętrze.

Pięć największych błędów w wykorzystaniu wskaźników marketingowych w zarządzaniu sprzedażą i marketingiem

Pięć największych błędów w wykorzystaniu wskaźników marketingowych w zarządzaniu sprzedażą i marketingiem

Wsparcie zespołów z wykorzystaniem coachingu biznesowego - bezpłatne spotkanie, 5 września

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie pn. "Wsparcie zespołów z wykorzystaniem coachingu biznesowego" organizowane w ramach cyklu cyklu POROZMAWIAJMY O COACHINGU. Podczas spotkania odpowiemy pytania: Jaki jest coaching biznesowy w Polsce, jak zmieniają się potrzeby odbiorców coachingu w firmach i instytucjach, jakie są trendy i kierunki rozwoju środowiska coachingowego oraz jakie są szanse i zagrożenia. Spróbujemy również odpowiedzieć na pytanie dlaczego rośnie znaczenie akredytacji i innych form podnoszenia efektywności działań coachingowych. Spotkanie odbędzie się 5 września br. w godz. 14.30 - 16.30 w naszej siedzibie, na 12 piętrze.

Dokąd zmierza coaching? Trendy w obszarze rozwoju zasobów ludzkich w biznesie - bezpłatne spotkanie, 5 lipca

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie pn. "Dokąd zmierza coaching? Trendy w obszarze rozwoju zasobów ludzkich w biznesie"  organizowane w ramach cyklu cyklu POROZMAWIAJMY O COACHINGU.  Podczas spotkania odpowiemy pytania: Jaki jest coaching biznesowy w Polsce, jak zmieniają się potrzeby odbiorców coachingu w firmach i instytucjach, jakie są trendy i kierunki rozwoju środowiska coachingowego oraz jakie są szanse i zagrożenia. Spróbujemy również odpowiedzieć na pytanie dlaczego rośnie znaczenie akredytacji i innych form podnoszenia efektywności działań coachingowych. Spotkanie odbędzie się 5 lipca br. w godz. 14.00 - 16.30 w naszej siedzibie, na 12 piętrze.

Wspierane

wspieranePublikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego