Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Invest in Pomerania
Wyraź swoje zdanie o pracy ARP S.A. - wypełnij ankietę

Newsletter

Kalendarium

«wrzesień 2017»
P W Ś C P S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Wszystkie wydarzenia

Banery

21088 wejść
2017.09.25 15:31

Data

25.09.2017

Zmiana wielkości czcionki

Galeria

Baner

Treść strony

„Jak nie popełnić błędu? Najważniejsze zasady obowiązujące w trakcie realizacji projektów” - Spotkanie informacyjne w Słupsku, 29 września

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie organizowane w dniu 29 września 2017 r. poświęcone aktualizacji najważniejszych dokumentów mających zastosowanie podczas przygotowywania i realizacji projektów ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie informacyjne w Bytowie: „Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020” - 25 września

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 25 września 2017 r. poświęcone możliwościom wsparcia dla przedsiębiorców z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Bezpłatne spotkanie informacyjne „Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020” - Lębork, 22 września

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza zainteresowanych przedsiębiorców z sektora MŚP na bezpłatne spotkanie informacyjne „Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020” organizowane 22 września 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Lęborku.

Fundacja Gospodarcza zaprasza nauczycieli i wszystkich zainteresowanych na bezpłatne warsztaty upowszechniające - Gdynia, 25-26 września

Fundacja Gospodarcza w Gdyni zaprasza do udziału w Warsztatach Upowszechniających realizowanych w ramach projektu: „ecoZAWÓD - partnerstwo strategiczne na rzecz dostosowania systemów kształcenia zawodowego do wyzwań zielonej gospodarki”.

Spotkanie nt. funduszy europejskich dla przedsiębiorców - Gdynia, 26 września

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój biznesu w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Mobilne Punkty Infomacyjne - program konsultacji we wrześniu 2017

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich zapraszają do Mobilnych Punktów Informacyjnych, gdzie, w ramach prowadzonych działań, będą udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi.

Spotkanie nt. funduszy europejskich dla przedsiębiorców z powiatu gdańskiego

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój biznesu w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Fundusze Europejskie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej - spotkanie 25 sierpnia w Słupsku

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” organizowane 25 sierpnia 2017 r.

Spotkanie informacyjne w Słupsku: „Pomorski Broker Eksportowy Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”, 6 września

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 6 września 2017 r. poświęcone możliwościom wsparcia działań proeksportowych przedsiębiorców, ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

„Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce” - szkolenie 23 sierpnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na szkolenie dla początkujących organizowane 23 sierpnia 2017 r., poświęcone ogólnym zasadom aplikowania i realizowania projektów finansowanych z Funduszy UE oraz źródłom finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020.

Mobilne Punkty Informacyjne w sierpniu 2017

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich zapraszają do Mobilnych Punktów Informacyjnych, gdzie, w ramach prowadzonych działań, będą udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi.

Spotkanie informacyjne w Gdyni: „Mama może wszystko!” - Fundusze Europejskie na założenie własnej działalności gospodarczej

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie organizowane 9 sierpnia 2017 r., poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Wsparcie z Funduszy Europejskich na podnoszenie kwalifikacji zawodowych w 2017 roku - spotkanie informacyjne w Słupsku, 12 lipca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne „Wsparcie z Funduszy Europejskich na podnoszenie kwalifikacji zawodowych w 2017 roku” poświęcone możliwościom wsparcia dla osób w wieku aktywności zawodowej. Spotkanie kierowane jest do osób zainteresowanych podniesieniem swoich umiejętności i kwalifikacji, zarówno tych które pracują, jak też niepracujących. Spotkanie odbędzie się w środę 12 lipca 2017 r. w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku przy ul. Portowej 13 B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna nr 3), w godz. 10:00 – 12:15.

Mobilne Punkty Informacyjne w lipcu 2017
Specjaliści ds. Funduszy Europejskich zapraszają w lipcu do Mobilnych Punktów Informacyjnych, gdzie, w ramach prowadzonych działań, będą udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi.
Mobilne Punkty Informacyjne w czerwcu 2017

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich zapraszają do Mobilnych Punktów Informacyjnych, gdzie, w ramach prowadzonych działań, będą udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi.

Spotkanie informacyjne w Słupsku: „Wsparcie dla osób 50+ – perspektywa finansowa 2014–2020”, 29 czerwca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 29 czerwca 2017 r., poświęcone możliwościom wsparcia dla osób powyżej 30. roku życia, ze szczególnym uwzględnieniem osób 50+, ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014–2020.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Gminie Potęgowo

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na stoisko informacyjne podczas  Dni Otwartych  Funduszy Europejskich w Gminie Potęgowo w dniu 18 maja.

Mobilne Punkty Informacyjne w maju 2017

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich z Lokalnego Punktu informacyjnego w Gdańsku i Słupsku, w ramach prowadzonych działań zapraszają w kwietniu na indywidualane spotkania osoby zainteresowane Funduszami Europejskim do Kolbud, Gdyni, Dębnicy Kaszubskiej, Bytowie i Borzytuchomiu.

Mobilne Punkty Informacyjne w kwietniu 2017

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich z Lokalnego Punktu informacyjnego w Gdańsku i Słupsku, w ramach prowadzonych działań zapraszają w kwietniu na indywidualane spotkania osoby zainteresowane Funduszami Europejskim do Damnicy, Potęgowa, Ustki i Gdyni.

Szkolenie „Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce”, 4 kwietnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na szkolenie organizowane dnia 4 kwietnia 2017 r. w Gdyni, poświęcone ogólnym zasadom aplikowania i realizowania projektów finansowanych z Funduszy UE oraz źródłom finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020. Szkolenie jest skierowane przede wszystkich do przedsiębiorców i pracowników sektora MŚP. W ramach szkolenia przewidziano część warsztatową, w związku z czym prosimy o zabranie komputera.

Spotkanie informacyjne w Słupsku pn. „Wsparcie dla Kobiet w projektach finansowanych z Funduszy Europejskich”, 31 marca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 31 marca 2017 r., poświęcone możliwościom skorzystania ze wsparcia przez Kobiety ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020 w szczególności w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 oraz Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.

Fundusze UE dla planujących założenie działalności gospodarczej - prelekcja podczas Targów Pracy Absolwent Talent Days, 7 marca

Zapraszamy na spotkanie „Fundusze Europejskie 2014-2020 dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” podczas największych Targów Pracy Absolwent Talent Days w dniu 7 marca w godzinach 15:45-16:30, które poprowadzi specjalista Lokalnego Punktu Informacyjnego w Gdańsku.

Szkolenie: „Jak skutecznie ubiegać się o wsparcie z Funduszy Europejskich - warsztaty tworzenia biznesplanu”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na szkolenia organizowane w dniach 7, 8, 10 i 27 marca 2017 r. poświęcone zasadom tworzenia biznesplanu, szkolenie: „Jak skutecznie ubiegać się o wsparcie z Funduszy Europejskich - warsztaty tworzenia biznesplanu”.

Mobilne Punkty Informacyjne w marcu 2017

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich z Lokalnego Punktu informacyjnego w Gdańsku i Słupsku, w ramach prowadzonych działań zapraszają w Marcu na indywidulane spotkania osoby zainteresowane Funduszami Europejskimi do Kępic, Dębnicy Kaszubskiej, Nowego Dworu Gdańskiego, Lęborka i Gdyni.

Szkolenia: „Realizacja zasady równości szans i niedyskryminacji oraz zasady równości szans kobiet i mężczyzn w ramach Funduszy Europejskich na lata 2014-2020”
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Departamentu Programów Regionalnych we współpracy z Departamentem Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego zaprasza na szkolenia organizowane w dniach 7, 14, 21, 28 marca 2017 r., poświęcone zagadnieniom związanym z tematyką zachowania zasady równości szans i niedyskryminacji osób z niepełnosprawnościami oraz równości szans kobiet i mężczyzn w ramach Funduszy Europejskich na lata 2014-2020.
Spotkanie informacyjne w Dębnicy Kaszubskiej: „Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020”, 21 lutego

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 21 lutego 2017 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020 przez przedsiębiorców. Spotkanie odbędzie się we wtorek 21 lutego 2017 r. w Urzędzie Gminy w Dębnicy Kaszubskiej, ul. Zjednoczenia 16a, w godz. 10:00-12:15. Zgłoszenia do 20 lutego br.
 

Spotkanie informacyjne w Gdyni: „Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego. Konkurs 2.2.1. Inwestycje profilowane - wsparcie dotacyjne”, 15 lutego

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane dnia 15 lutego, poświęcone zagadnieniom związanym z ogłoszonym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 konkursem z Poddziałania 2.2.1. Inwestycje profilowane - wsparcie dotacyjne.

Mobilne Punkty Informacyjne w lutym 2017

Specjaliści z Lokalnego Punktu informacyjnego Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku, w ramach prowadzonych działań zapraszają osoby zainteresowane pozyskaniem środków unijnych w lutym na indywidulane spotkania do Kolbud, Bytowa, Lęborka i Gdyni.

Szkolenie w Lęborku: „Najważniejsze zasady przygotowania, realizacji i rozliczania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich”, 30 stycznia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na szkolenie organizowane dnia 30 stycznia 2017 r. poświęcone zasadom przygotowania, realizacji i rozliczania projektów finansowanych ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie informacyjne w Kolbudach: „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014-2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”, 7 lutego

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane dnia 7 lutego 2017 r., poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie jest dedykowane przedsiębiorcom z powiatu gdańskiego.

Spotkanie informacyjne: „Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020, Słupsk, 31 stycznia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia przez przedsiębiorców w ramach RPO WP 2014 - 2020 z poddziałania 2.2.1. „Inwestycje profilowane – wsparcie dotacyjne”. Spotkanie odbędzie się we wtorek 31 stycznia 2017 r. w siedzibie LPI FE w Słupsku, przy ul. Portowej 13B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna nr 3, piętro I)., w godz. 11:00 – 13:15. Zgłoszenia do 30 stycznia.

Rekrutacja została zamknięta na spotkanie informacyjne organizowane 19 stycznia - „Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego Konkurs 2.2.1 „Inwestycje Profilowane- wsparcie dotacyjne”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z ogłoszonym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 konkursem z Poddziałania 2.2.1 „Inwestycje profilowane - wsparcie dotacyjne”.

Dyżur specjalisty dla osób zainteresowanych konkursem organizowanym w ramach Działania 2.2.1., 17 stycznia w Gdyni

Specjaliści z Lokalnego Punktu Informacyjnego w Gdańsku zapraszają osoby zainteresowane udziałem w konkursie o dofinansowanie projektów - Poddziałanie 2.2.1. Inwestycje profilowane – wsparcie dotacyjne RPO WP na lata 2014-2020 - na indywidualne konsultacje w dniu 17 stycznia w godzinach od 12:00 do 15:00 w Gdyńskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Spotkanie informacyjne w Lęborku: „Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020”, 11 stycznia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane dnia 11 stycznia 2017 r., poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020 przez przedsiębiorców.

Spotkanie informacyjne w Miastku: „Fundusze Europejskie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej”, 18 stycznia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane dnia 18 stycznia 2017 r., poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia na założenie działalności gospodarczej ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020, ze szczególnym uwzględnieniem mieszkańców Miastka, Bytowa oraz całego powiatu bytowskiego.

Mobilne Punkty Informacyjne w Styczniu 2017

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku zapraszają wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.

Zasady przygotowania i realizacji projektów dofinansowanych ze środków pochodzących z UE w perspektywie finansowej na lata 2014-2020, spotkanie 12 grudnia w Słupsku

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 12 grudnia poświęcone zasadom przygotowania i realizacji projektów dofinansowanych ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie poświęcone zagadnieniom związanym z tematyką zachowania równości szans i niedyspkryminacji osób z niepełnosprawnościami oraz równości szans kobiet i mężczyzn w ramach Funduszy Europejskich 2014-2020, 12 grudnia

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Departamentu Programów Regionalnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 12 grudnia 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym z tematyką zachowania zasady równości szans i niedyskryminacji osób z niepełno sprawnościami oraz równości szans kobiet i mężczyzn w ramach Funduszy Europejskich na lata 2014-2020.

„Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014-2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”, spotkanie informacyjne w Gdańsku 16 grudnia

Zamknęliśmy rekrutację na spotkanie organizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie organizowane 16 grudnia, dedykowane jest przedsiębiorcom.

"Czat z konsultantem" - Zapraszamy do spotkania na facebooku 21 grudnia

Zapraszamy na spotkanie z konsultantem na facebooku, osoby zainteresowane pozyskaniem dofinansowania ze środków unijnych w ramach działania 2.2.1 Inwestycje profilowane z Regionalnego Programu Operacyjnego dla woj. Pomorskiego na lata 2014-2020. "Czat z konsultantem" zaplanowano na dzień 21 grudnia w godzinach 9.00-10.00.

Mobilne Punkty Informacyjne na Pomorzu - Grudzień 2016

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza w grudniu wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku w czołówce najlepszych Punktów w Polsce!

Miło nam poinformować, iż w raporcie Ministerstwa Rozwoju dot. Analizy Efektywności sieci PIFE, Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich działajacy przy Agencji Rozwoju Pomorza znajduje sie w czołowce najlepiej działajacych Punktów w Polsce. W badaniu Sieci liczącej aktualnie prawie 80 Punktów w całej Polsce zastosowano głównie kryteria jakościowe m.in. wyniki testów wiedzy, wyniki monitoringu telefonicznego oraz tzw. tajemniczego klienta.

„Środa z Funduszami dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” - spotkanie 7 grudnia

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne organizowane 7 grudnia, poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie informacyjne w Gdyni: „Fundusze Europejskie w perspektywie 2014-2020 dla organizacji pozarządowych”, 29 listopada

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkania informacyjne organizowane 29 listopada 2016 r., poświęcone zagadnieniom wsparcia organizacji pozarządowych z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020.

„Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020”, spotkanie informacyjne w Ustce 23 listopada

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 23 listopada 2016 r., poświęcone możliwościom pozyskania przez przedsiębiorców wsparcia ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

„Jak skutecznie ubiegać się o wsparcie z Funduszy Europejskich? - warsztaty tworzenia biznesplanu”, szkolenie w Słupsku 24 listopada

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na szkolenie organizowane 24 listopada 2016 r., poświęcone zasadom ubiegania się o wsparcie z Funduszy Europejskich w perspektywie 2014-2020 dla osób chcących założyć działalności gospodarczą oraz zasadom tworzenia biznesplanu. Szkolenie dedykowane jest dla osób w każdej grupie wiekowej, zarówno przed jak i po 30 roku życia.

„Fundusze UE 2014-2020 dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” - spotkanie informacyjne w Kolbudach, 8 listopada

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 8 listopada, poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

„Środa z Funduszami dla instytucji ochrony zdrowia” - spotkania informacyjne, 9 listopada

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne organizowane 9 listopada 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym z dofinansowaniem dla instytucji ochrony zdrowia w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Mobilne Punkty Informacyjne w listopadzie

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z działań Mobilnych Punktów Informacyjnych na Pomorzu. Specjaliści ds. Funduszy Europejskich z Lokalnych Punktów Informacyjnych w Gdańsku i Słupsku w ramach prowadzonych działań będą prowadzili konsultacje dla osób zainteresowanych Funduszami Europejskimi w Kolbudach, Kobylnicy, Koczygłowach, Nowym Dworze Gdańskim, Gdyni oraz Bytowie.

„Fundusze Europejskie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej”, spotkanie informacyjne w Słupsku 25 października

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 25 października 2016 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia na założenie działalności gospodarczej ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020, ze szczególnym uwzględnieniem osób po 30 roku życia.

„Fundusze Europejskie 2014-2020 dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” spotkanie w Gdyni, 19 października

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 19 października 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Mobilne Punkty Informacyjne w październiku

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z działań Mobilnych Punktów Informacyjnych na Pomorzu. Specjaliści ds. Funduszy Europejskich z Lokalnych Punktów Informacyjnych w Gdańsku i Słupsku w ramach prowadzonych działań, odwiedzą w październiku miejscowości województwa pomorskiego i w każdej z nich, jednego dnia będą dostępni dla osób zainteresowanych Funduszami Europejskimi.

Spotkania informacyjne: „Środa z Funduszami dla przedsiębiorców na inwestycje proekologiczne, w tym odnawialne źródła energii”, 5 października

Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku zapraszają w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne organizowane 5 października 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym z dofinansowaniem dla przedsiębiorców na realizację inwestycji proekologicznych w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie informacyjne w Kolbudach: „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014-2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”, 29 września

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 29 września 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Czat z konsultantem Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gdańsku - 20 września

We wtorek, 20 września zapraszamy Państwa na „Czat z konsultantem” na temat możliwości pozyskania dofinansowania ze środków unijnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej na terenach wiejskich. Podczas czatu będzie można uzyskać informacje na temat warunków ubiegania się o wsparcie. Na Państwa pytania będą odpowiadać konsultanci Lokalnego Punktu Informacyjnego FE w Gdańsku w godz. 9:00-10:00. Wystarczy rozpocząć konwersację https://www.facebook.com/Lokalny-Punkt-Informacyjny-Funduszy-Europejskich-w-Gdańsku-362160317317660/

Mobilne Punkty Informacyjne we wrześniu

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z działań Mobilnych Punktów Informacyjnych na Pomorzu. Specjaliści ds. Funduszy Europejskich z Lokalnych Punktów Informacyjnych w Gdańsku i Słupsku w ramach prowadzonych działań, odwiedzą miejscowości województwa pomorskiego i w każdej z nich, jednego dnia będą dostępni dla osób zainteresowanych Funduszami Europejskimi.

Środa z Funduszami dla instytucji wspierających osoby niepełnosprawne - 7 września br., spotkanie informacyjne

Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku zapraszają na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z dofinansowaniem instytucji wspierających osoby niepełnosprawne z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkania odbędą się w środę 7 września 2016 r. w godz. 10.00 - 13.00 w siedzibach LPI FE w Gdańsku oraz w Słupsku. Zgłoszenia do 5 września.

Spotkanie informacyjne w Gdańsku „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014-2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”, 31 sierpnia

Zakończyliśmy rekrutację na spotkanie informacyjne organizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku w dniu 31 sierpnia 2016 r, poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Osoby zakwalifikowane na spotkanie otrzymają potwierdzenie emailem.

Spotkanie informacyjne w Gdańsku: „Odnawialne źródła energii i ochrona środowiska - Fundusze Europejskie w perspektywie 2014-2020”, 24 sierpnia

Zakończyliśmy rekrutację na spotkanie informacyjne organizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku w dniu 24 sierpnia 2016 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia przez przedsiębiorców na rzecz odnawialnych źródeł energii i ochrony środowiska ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

LPI FE w Gdańsku i Słupsku zapraszają w sierpniu do skorzystania z Mobilnych Punktów Informacyjnych

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich Lokalnych Punktów Informacyjnych w Gdańsku i Słupsku, w ramach prowadzonych działań, odwiedzą Gdynię, Kolbudy, Kobylnicę i Smołdzin. Zapraszamy do skorzystania z konsultacji.

„Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw start-up” - spotkanie 3 sierpnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne organizowane 3 sierpnia 2016 r.(środa), poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem młodych firm typu start-up z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Szkolenie „Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce”, 29 lipca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na szkolenie organizowane 29 lipca 2016 r., poświęcone ogólnym zasadom aplikowania i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich oraz źródłom finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020.

Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu bytowskiego, słupskiego i lęborskiego w lipcu br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych. W lipcu spotkania odbędą się w Bytowie, w Dębnicy Kaszubskiej oraz w Lęborku.

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdyni, 27 lipca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich do Mobilnych Punktów Informacyjnych (MPI). Bezpłatne konsultacje odbędą się 27 lipca 2016 r. (środa), w godzinach 12:00-15:00 w Gdyńskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, ul. 10 Lutego 24.

„Środa z Funduszami" - spotkanie na temat wsparcia młodych osób z Funduszy Europejskich - Gdańsk, 6 lipca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zaprasza na spotkania informacyjne organizowane 6 lipca 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem osób młodych z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się   w  siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 472 D (Olivia Business Centre - budynek Olivia Six).

„Środa z Funduszami" - spotkanie na temat wsparcia młodych osób z Funduszy Europejskich - Słupsk, 6 lipca

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 6 lipca 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem osób młodych z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku, przy ul. Portowej 13 B, w budynku Słupskiego Inkubatora Technologicznego.

Mobilne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Ustce i Lęborku w czerwcu br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich do Mobilnych Punktów Informacyjnych (MPI). Bezpłatne konsultacje odbędą się: 24 czerwca w Urzędzie Miasta Ustka oraz 28 czerwca w Starostwie Powiatowym w Lęborku.

Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce, 28 czerwca - zakończono przyjmowanie zgłoszeń
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na szkolenie poświęcone ogólnym zasadom aplikowania i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich oraz źródłom finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020. Szkolenie odbędzie się we wtorek 28 czerwca 2016 r. w godz. 9:00 - 15:30 w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza S.A. przy al. Grunwaldzkiej 472D w Gdańsku (Sala 12.13 na 12 piętrze). Zgłoszenia do 24 czerwca 2016 r. Ograniczona liczba miejsc.
Czat z konsultantem LPI FE w Gdańsku, 27 czerwca

W poniedziałek 27 czerwca 2016 r. zapraszamy Państwa na „Czat z konsultantem” na temat możliwości pozyskania dofinansowania ze środków unijnych na rozwój firmy w ramach działań obsługiwanych przez Agencje Rozwoju Pomorza S.A. z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Podczas czatu będzie można uzyskać informacje na temat warunków ubiegania się o wsparcie. Na Państwa pytania będą odpowiadać konsultanci Lokalnego Punktu Informacyjnego FE w Gdańsku w godz. 9:00-10:00. Wystarczy rozpocząć konwersację na naszym profilu Facebook.

LPI FE w Gdańsku zaprasza do skorzystania w czerwcu ze spotkań w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.

Lokalny Punkt Informacyjny w Gdańsku serdecznie zaprasza do skorzystania z działań Mobilnych Punktów Informacyjnych w miesiącu czerwcu w Kolbudach i Gdyni.

Bezpłatne szkolenie w Słupsku: „Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich”, 8 czerwca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne szkolenie organizowane 8 czerwca 2016 r., poświęcone zasadom pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w perspektywie 2014-2020. Szkolenie odbędzie się w środę 8 czerwca 2016 r. w godz. 9:00-14:45 w Słupskim Inkubatorze Technologicznym przy ul. Portowej 13 B (sala konferencyjna 1 na piętrze).

Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu słupskiego i lęborskiego w czerwcu 2016 roku.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych w czerwcu br.

„Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych” - spotkanie informacyjne 1 czerwca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne: „Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych”, które odbędzie się w Słupsku 1 czerwca.

Spotkanie informacyjne w Gdyni: „Fundusze na prace B+R oraz komercjalizację w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020”, 2 czerwca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom wsparcia prac badawczo-rozwojowych oraz komercjalizacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w czwartek 2 czerwca 2016 r. w godz.11.00-14.00 w Pomorskim Parku Naukowo -Technologicznym w Gdyni przy Al. Zwycięstwa 96/98 (Budynek III, sala F/H na I piętrze). Zgłoszenia do 30 maja 2016 r.
 

Spotkanie informacyjne w Gdyni: „Mama może wszystko! Fundusze Europejskie na założenie własnej działalności gospodarczej”, 20 maja

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 20 maja 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w piątek  20 maja 2016 r. w godz.10.00-13.30 w kawiarni Ciuciubabka w Gdyni przy Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 30.

Spotkanie informacyjne w Ustce: „Odnawialne źródła energii i ochrona środowiska - Fundusze Europejskie w perspektywie 2014-2020” - 17 maja

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne: „Odnawialne źródła energii i ochrona środowiska - Fundusze Europejskie w perspektywie 2014-2020” organizowane w Ustce 17 maja.

LPI FE w Słupsku zaprasza na konsultacje w maju w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych w Miastku, Kobylnicy i Lęborku.

Spotkanie informacyjne w Gdańsku: „Fundusze Europejskie 2014-2020 dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” - 10 maja

Zapraszamy na spotkanie informacyjne organizowane 10 maja, poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

LPI FE w Gdańsku zaprasza do skorzystania w maju z konsultacji w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.

Zapraszamy w maju osoby zainteresowane funduszami unijnymi na bezpłatne spotkania w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych organizowanych w Sopocie, Nowym Dworze Gdańskim i w Gdyni.

LPI FE w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne: „Programy Europejskiej Współpracy Terytorialnej na lata 2014-2020” - 19 maja

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza 19 maja na spotkanie informacyjne: „Programy Europejskiej Współpracy Terytorialnej na lata 2014-2020”. W spotkaniu jako osoby prowadzące będą uczestniczyć pracownicy Regionalnego Punktu Kontaktowego ds. Europejskiej Współpracy Terytorialnej / Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa.

„Środa z Funduszami" zapraszamy na spotkanie informacyjne 4 maja 2016 r. poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem jednostek samorządu terytorialnego z funduszy UE

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne organizowane 4 maja 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem jednostek samorządu terytorialnego z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Szkolenie w Gdyni: „Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na szkolenie organizowane 21 kwietnia 2016 r. w Gdyni pn. „Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce”.

„Fundusze Europejskie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” - spotkanie w Bytowie 20 kwietnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza 20 kwietnia 2016 r. na spotkanie informacyjne: „Fundusze Europejskie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej”. Spotkanie organizowane jest w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Bytowie.

Mobilny Punkt Informacyjny w Gdyni - 20 kwietnia

Zapraszamy 20 kwietnia na bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego w Gdyni.

Spotkania informacyjne: „Środa z Funduszami dla instytucji opieki nad dziećmi do lat 3” - 6 kwietnia

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne organizowane 6 kwietnia 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem instytucji opieki nad dziećmi do lat 3 z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu słupskiego w kwietniu 2016

Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu słupskiego w kwietniu 2016 roku. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.

„Wsparcie dla osób 50+ w perspektywie finansowej 2014-2020 ” - spotkanie 31 marca 2016

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza 31 marca 2016 r. na spotkanie informacyjne: „Wsparcie dla osób 50+ w perspektywie finansowej 2014-2020 ”.

Mobilne Punkty Informacyjne w marcu w Gdyni, Sopocie i Kolbudach

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego. W marcu spotkania z konsultantami w ramach MPI zaplanowano w Kolbudach, Sopocie i Gdyni.

Czat z konsultantem na temat dotacji na badania i rozwój - 30 marca

W dniu 30 marca  od godziny 9.00 do 10.00 czekamy na Państwa na czacie. Tematem rozmowy z konsultantem będzie wsparcie przedsiębiorstw  rozpoczynających i rozwijających działalność B+R w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Na Państwa pytania będą odpowiadać konsultanci Lokalnego Punktu Informacyjnego FE w Gdańsku. Wystarczy rozpocząć konwersację.

Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu słupskiego, lęborskiego i bytowskiego w marcu 2016 roku.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza w marcu wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych, organizowane w Lęborku, Ustce i Bytowie.

Spotkania informacyjne: „Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw na rozwój” - 2 marca

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem przedsiębiorstw z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020, które odbędą się 2 marca w Gdańsku, Wejherowie, Chojnicach, Malborku i Słupsku.

Mobilny Punkt Informacyjny w Gdyni - 24 lutego i 30 marca

Konsultanci Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gdańsku zapraszają na spotkania 24 lutego i 30 marca w godz. 12:30-15:00 do Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w Gdyni znajdującego się przy ul. 10 lutego 24.

Spotkanie informacyjne w Gdyni: „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014-2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw” - 23 lutego

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 23 lutego 2016 r. poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu słupskiego i lęborskiego w lutym 2016 roku.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza w lutym wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.

„Fundusze Europejskie 2014-2020 dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” - spotkanie informacyjne 26 stycznia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Mobilny Punkt Informacyjny w Gdyni - 27 stycznia

Konsultanci Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gdańsku zapraszają na spotkanie 27 stycznia w godz. 12:30-15:00 do Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w Gdyni znajdującego się przy ul. 10 lutego 24.

Spotkania informacyjne: „Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych” - 3 lutego

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają 3 lutego na spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem organizacji pozarządowych z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu słupskiego i bytowskiego zapraszają w styczniu br.

Konsultanci Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku zapraszają w styczniu na spotkania, które odbędą się w Bytowie, Dębnicy Kaszubskiej, Ustce.

„Środa z Funduszami dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” - spotkanie informacyjne w Słupsku, 13 stycznia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne: „Środa z Funduszami dla osób planujących założenie działalności gospodarczej”. Spotkanie odbędzie się 13 styczna w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku.

Finansowanie projektów miękkich działalności szkoleniowej i doradczej w nowej perspektywie Unii Europejskiej 2014-2020 - spotkanie informacyjne w Gdańsku, 29 grudnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na lata 2014-2020 na doskonalenie zawodowe. Spotkanie odbędzie się we wtorek 29 grudnia 2015 r. w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza S.A. w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 472D (Budynek Olivia Six, piętro 12), w godz.10.00-13.00.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku w Inkubatorze STARTER w dniu 18 grudnia

W piątek, tj. 18 grudnia, Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku pełni dyżur w Inkubatorze STARTER przy ul. Lęborskiej 3B w Gdańsku. Zainteresowanych zapraszamy do Inkubatora w godz. 11.00 - 15.00.

Spotkanie informacyjne dla osób 50+ planujących założenie działalności gospodarczej w ramach Funduszy UE 2014-2020, 16 grudnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem dla osób 50+ chcących założyć działalność gospodarczą w ramach Funduszy Europejskich na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w środę 16 grudnia 2015 r. w Gdyni w siedzibie YMCA przy ul. Żeromskiego 26, w godz.10.00-13.00. Zgłoszenia do 15 grudnia

Czat z konsultantem Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku - 16 grudnia.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza w środę 16 grudnia na „Czat z konsultantem” na temat „ Możliwości pozyskiwania funduszy na założenie działalności gospodarczej”. Na Państwa pytania będą odpowiadać konsultanci Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku w godz. 9:30-10:30.

Fundusze UE na rozwój firmy - czat z konsultantem 14 grudnia

W poniedziałek 14 grudnia zapraszamy Państwa na „Czat z konsultantem” na temat możliwości pozyskania dofinansowania ze środków unijnych na rozwój firmy w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Środa z Funduszami dla instytucji ochrony zdrowia - spotkania informacyjne w Gdańsku i Słupsku, 2 grudnia

Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem instytucji ochrony zdrowia ze środków unijnych w perspektywie na lata 2014-2020. Spotkania odbędą się w środę 2 grudnia 2015 r., w godz. 10:00-13:00, w następujących w Gdańsku - w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gdańsku przy ul. Arkońskiej 6 (Agencja Rozwoju Pomorza S.A. - budynek A3, sala 005) oraz w Słupsku - w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku przy ul. Portowej 13B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna nr 3).

„Projekty międzynarodowe w ramach unijnej perspektywy 2014-2020” - spotkanie 26 listopada

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z realizacją projektów międzynarodowych przy wsparciu Funduszami Europejskimi w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

„Możliwości finansowania działalności gospodarczej ze środków Unii Europejskiej na lata 2014-2020” - spotkanie 25 listopada

LPI FE w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020 w dniu 25 listopada.

„Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce” - szkolenie 20 listopada

LPI FE w Gdańsku zaprasza 20 listopada na szkolenie poświęcone ogólnym zasadom aplikowania i realizowania projektów finansowanych z Funduszy UE oraz źródłom finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020. W ramach szkolenia przewidziano część warsztatową.

Spotkanie informacyjne: „Możliwości finansowania działalności gospodarczej ze środków Unii Europejskiej na lata 2014-2020” - 19 listopada

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Mobilny Punkt Informacyjny dla mieszkańców powiatu lęborskiego w listopadzie br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw na inwestycje proekologiczne - spotkanie informacyjne w Gdyni i Słupsku, 4 listopada

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem inwestycji proekologicznych w przedsiębiorstwach współfinansowanych ze środków unijnych w perspektywie na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w środę 4 listopada 2015 r., w godz. 10:00-13:00 w Gdyni - w siedzibie Gdyńskiego Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości przy ul. 10 lutego 24. Zgłoszenia do 2 listopada.

Fundusze europejskie dla organizacji pozarządowych na realizację projektów z zakresu aktywizacji społecznej - spotkanie informacyjne w Gdyni, 15 października

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza organizacje pozarządowe na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi. Spotkanie odbędzie się w czwartek 15 października 2015 r. w godz. 9.00 - 12.00 w Gdyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych, w Gdyni przy ul. 3 maja 27/31. Zgłoszenia do 12 października.

„Fundusze Europejskie krok po kroku - podstawy zarządzania projektami unijnymi”, spotkanie informacyjne Słupsk, 14 października

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 14 października poświęcone podstawom zarządzania projektami i korzystania ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie dedykowane jest w szczególności młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych. Zgłoszenia do 13 października.

Porozmawiajmy o biznesie! Fundusze Europejskie dla kobiet na doskonalenie zawodowe - spotkanie informacyjne w Gdyni, 13 października

Zapraszamy na spotkanie informacyjne organizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi dla kobiet zamierzających założyć działalność gospodarczą. Dzieci młodsze będą mogły być przy mamach w trakcie spotkania. Spotkanie odbędzie się we wtorek 13 października 2015 r. w kawiarni Ciuciubabka, w Gdyni przy ul. Piłsudskiego 30. Zgłoszenia do 12 października. Podczas spotkania będzie zapewniona opieka nad dziećmi w wieku 2-5 lat.

Środa z Funduszami dla szkół i uczelni - bezpłatne spotkanie informacyjne, 7 października br.

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem szkół i uczelni z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkania odbędą się w środę 7 października 2015 r., w godz. 10:00 - 13:45, w Sopocie oraz Słupsku. Zgłoszenia do dnia 5 października 2015 r.

Szkolenie dotyczące zasad aplikowania o środki europejskie, realizacji, rozliczania i kontroli projektów unijnych. 30 września, Gdańsk

Zapraszamy na szkolenie organizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku, dotyczące zasad aplikowania i rozliczania projektów finansowanych z Funduszy UE oraz źródeł finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020. Elementem szkolenia będą warsztaty z przygotowywania wniosku o dofinansowanie projektu. Szkolenie odbędzie się 30 września 2015 r. w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza. Zgłoszenia do 29 września.

Czat z konsultantem 28 września - Jak pozyskać dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój?
Zapraszamy Państwa na „Czat z konsultantem” na temat możliwości pozyskania dofinansowania ze środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego inteligentny Rozwój.
Konsultacje w ramach Mobilnych Punktów organizowane przez LPI FE w Gdańsku. Październik-Grudzień 2015.

Osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Unijnych zapraszamy na bezpłatne konsultacje organizowane w Gdyni, Sopocie, Nowym Dworze Gdańskim i Pruszczu Gdańskim przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku.

Możliwości wsparcia z funduszy UE instytucji kultury oraz przemysłów kreatywnych - spotkanie 30 września w Słupsku

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom wsparcia instytucji kultury oraz przedsiębiorców działających w obszarze przemysłu kreatywnego i kultury w ramach środków pochodzących z Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej.

Szkolenie dotyczące zasad pozyskiwania i realizowania przez przedsiębiorców projektów unijnych - 23 września, Bytów

Zapraszamy 23 września na szkolenie poświęcone najważniejszym zasadom pozyskiwania wsparcia i realizowania przez przedsiębiorców projektów w ramach środków pochodzących z Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej.

Spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom wsparcia funkcjonowania samorządów i organizacji pozarządowych z funduszy UE - 22 września, Słupsk

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza 22 września na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom wsparcia funkcjonowania samorządów i organizacji pozarządowych ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Szkolenie poświęcone zasadom pozyskiwania dotacji i realizowania projektów w ramach środków pochodzących z Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020 - 18 września, Słupsk

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na szkolenie poświęcone najważniejszym zasadom pozyskiwania dotacji i realizowania projektów w ramach środków pochodzących z Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie fundusze europejskie dla przedsiębiorców i osób prowadzących działalność rolniczą - 17 września Nowy Dwór Gdański

Zapraszamy 17 września 2015 r. przedsiębiorców oraz osoby prowadzące działalność rolniczą na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom wsparcia ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej.

Czat z konsultantem „Wsparcie Funduszy Europejskich w obszarze OZE” - 8 września

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku  8.09.2015r (wtorek)  zaprasza Państwa na „Czat z konsultantem”, na temat: „Wsparcie Funduszy Europejskich w obszarze OZE”.

Spotkanie 9 września „Porozmawiajmy o rozwoju! Fundusze Europejskie dla kobiet na doskonalenie zawodowe”

9 września Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi dla kobiet chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe pn. „Porozmawiajmy o rozwoju! Fundusze Europejskie dla kobiet na doskonalenie zawodowe”

Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu słupskiego i lęborskiego we wrześniu br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych organizowanych we wrześniu w Lęborku i Damnicy (16 września) oraz w Ustce (25 września).

Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw na projekty B+R oraz innowacje, 2 września br.

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem przedsiębiorstw na projekty badawczo-rozwojowe oraz innowacje przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkania odbędą się w środę 2 września 2015 r., w godz. 10:00 - 13:45.

Mobilny Punkt Informacyjny w Gdyni - 2 września

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką dofinansowań ze środków unijnych na dyżur konsultanta, który odbędzie się w środę 2 września w Gdyńskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w godzinach 12.30-15.00. Konsultacje są bezpłatne. Nie ma obowiązku wcześniejszego umawiania spotkania.

„Finansowanie działalności gospodarczej z dotacji unijnych oraz zwrotnych instrumentów finansowych” - spotkanie 25 sierpnia w Słupsku

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku we współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne „Finansowanie działalności gospodarczej z dotacji unijnych oraz zwrotnych instrumentów finansowych” 25 sierpnia w Słupsku.

Fundusze europejskie na działania pro-środowiskowe - spotkanie informacyjne 13 sierpnia
Zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym dotyczącym Funduszy Europejskich na lata 2014–2020. Tym razem spotkanie dla zainteresowanych uzyskaniem wsparcia na działania pro-środowiskowe (w tym energii odnawialnej) z funduszy europejskich.
Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu słupskiego i bytowskiego w sierpniu br.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza w sierpniu wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych m.in. w Czarnej Dąbrówce i Ustce.
„Środa z Funduszami" - wsparcie na szkolenia - spotkanie dla przedsiębiorców, 5 sierpnia br.

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich zapraszają już 5 sierpnia 2015 r. do udziału w kolejnym, bezpłatnym spotkaniu z cyklu "Środa z Funduszami", wprowadzającym do tematyki Funduszy Europejskich na lata 2014–2020. Tym razem spotkanie dla przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem wsparcia na szkolenia. Gwarantowana również możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji.

Mobilny Punkt Informacyjny w Sopocie, 30 lipca br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką dofinansowań ze środków unijnych na dyżur konsultanta, który odbędzie się w czwartek 30.07.2015 w Sopockim Centrum Organizacji Pozarządowych (Sopot ul. Marynarzy 4) w godzinach 12.30-15.00. Konsultacje są bezpłatne. Nie ma obowiązku wcześniejszego umawiania spotkania.

Mobilny Punkt Informacyjny zaprasza na konsultacje 27 lipca br. w Lęborku
Zapraszamy osoby zainteresowane pozyskanie Funduszy Europejskich na konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego 27 lipca do Lęborka.
Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu słupskiego i bytowskiego w lipcu br.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych. Najbliższe spotkania z konsultantami LPI FE w Słupsku, odbędą się w piątek 10.07.2015 r.
„Możliwości finansowania działalności gospodarczej z Funduszy Europejskich w latach 2014-2020”, spotkanie informacyjne, 30 czerwca br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020. W programie m.in. o czym należy pamiętać aplikując o środki unijne, dotacje na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej, instrumenty zwrotne jako alternatywa dla dotacji oraz pozadotacyjne formy wsparcia nowopowstałych firm. Spotkanie odbędzie się 30 czerwca 2015 r. w siedzibie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Akademiku Politechniki Gdańskiej w Gdańsku przy ul. Do studzienki 32. Zgłoszenia do 29 czerwca.

„Możliwości pozyskania wsparcia z Funduszy Europejskich na doskonalenie zawodowe”- spotkanie informacyjne, 29 czerwiec

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na doskonalenie zawodowe. W programie spotkania m.in. środki unijne na doskonalenie zawodowe, możliwości wsparcia z Krajowego Funduszu Szkoleniowego, oferta instytucji Otoczenia Biznesu związana z doskonaleniem zawodowym.

„Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce” - szkolenie, 25 czerwca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na szkolenie poświęcone ogólnym zasadom aplikowania i realizowania projektów finansowanych z Funduszy UE oraz źródłom finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020. Szkolenie odbędzie się w czwartek 25 czerwca 2015 r. w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza przy ul. Arkońskiej 6 w Gdańsku budynek A3, sala 005), w godz. 9:00-15:30.

Spotkania informacyjne „Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych”, 1 lipca 2015 r.

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem organizacji pozarządowych w zakresie aktywizacji społecznej i zawodowej z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkania odbędą się w środę 1 lipca 2015 r., w godz. 10.00 - 13.00 w wybranych miejscowościach naszego regionu.

"Czat z konsultantem" - 23 czerwca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku w najbliższy wtorek, 23 czerwca, zaprasza Państwa na „Czat z konsultantem” na temat możliwości pozyskania dofinansowania ze środków unijnych w ramach Inicjatywy Jeremie.

Czat z konsultantem Punktu Informacyjnego w Słupsku, 26 czerwca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza w piątek 26 czerwca zapraszana „Czat z konsultantem” na temat: „ Możliwości pozyskiwania funduszy na założenie działalności gospodarczej”. Na Państwa pytania będą odpowiadać konsultanci Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku w godz. 9:30-10:30. Serdecznie zapraszamy.

Spotkanie informacyjne w Słupsku: „Wsparcie europejskie na wdrażanie działań pro-środowiskowych (w tym energia odnawialna)”, 25 czerwca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom wsparcia działań pro-środowiskowych, w tym związanych z odnawialnymi źródłami energii ze środków UE 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w czwartek 25 czerwca 2015 r. w siedzibie LPI FE w Słupsku, przy ul. Portowej 13B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna nr 3, piętro I), w godz. 10:00 – 13:00.

Spotkanie informacyjne w Słupsku: „Możliwości pozyskania wsparcia na doskonalenie zawodowe” - 22 czerwca
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza 22 czerwca na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom wsparcia dla osób zamierzających pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności w celu osiągnięcia lepszej pozycji ekonomicznej i społecznej, ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.
Spotkanie informacyjne w Słupsku: „Możliwości finansowania z Funduszy Europejskich rozpoczęcia działalności gospodarczej” - 19 czerwca
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom wsparcia dla osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą przy wsparciu środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.
Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu słupskiego i lęborskiego w czerwcu br.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych organizowane w czerwcu br.
Spotkanie informacyjne w Gdyni: „Mama może wszystko!” Fundusze Europejskie dla kobiet powracających na rynek pracy, 9 czerwca br.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne " Mama może wszystko!” poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi dla kobiet powracających na rynek pracy. Spotkanie odbędzie się 9 czerwca br. o godz. 11.00 w Gdyni. Ze względu na duże zainteresowanie zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń.
Przygotowujesz projekt dofinansowywany z Funduszy UE? Skonsultuj go w Lokalnych Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich.
Informujemy, że nasi konsultanci w ramach działań Lokalnych Punktów Informacyjnych w Gdańsku oraz Słupsku udzielają wsparcia przy przygotowaniu projektów finansowanych z UE. Zapraszamy wszystkich, którzy podczas przygotowania wniosku napotkali wątpliwości związane z generalnymi zasadami obowiązującymi przy aplikowaniu o Fundusze Europejskie.
Środa z Funduszami, 3 czerwca 2015 r.
Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem instytucji kultury z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkania w województwie pomorskim odbędą się w środę 3 czerwca 2015 r., w godz. 10:00 - 13:00.
Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu słupskiego, lęborskiego i bytowskiego w maju br.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych organizowane w maju br.
Spotkanie informacyjne „Perspektywa 2014-2020 – wsparcie na rozwój przedsiębiorstw – przegląd Programów Operacyjnych”, Słupsk, 7 maja br.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza przedsiębiorców 7 maja na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom wsparcia inwestycji w firmach z funduszy unijnych w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.
Środa z Funduszami, 6 maja 2015 r.
Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z e-administracją i cyfryzacją instytucji publicznych przy wsparciu funduszy europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Odbędą się one 6 maja 2015 r.
Mobilne Punkty Informacyjne w Sopocie, Gdyni, Pruszczu Gd. i Nowym Dworze Gd.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych zaplanowane na II kwartał 2015 r.
Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu lęborskiego i słupskiego, kwiecień 2015 r.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych organizowane dla mieszkańców powiatu lęborskiego i słupskiego w kwietniu 2015 r.
Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu lęborskiego i bytowskiego w marcu br.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych w Lęborku, Bytowie i Tuchomie.
Mobilny Punkt Informacyjny dla mieszkańców powiatu słupskiego w Damnicy, 27 lutego
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego w Damincy w dniu 27 lutego br.
„Perspektywa 2014-2020 ze szczególnym uwzględnieniem RPO WP”, spotkanie informacyjne w Słupsku, 24 lutego
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 24 lutego br. Spotkanie poświęcone będzie zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020. W programie m.in. omówienie założeń nowych programów operacyjnych, instrumentów zwrotnych, a także o czym należy pamiętać aplikując o środki unijne oraz o działalności Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. Udział bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń.
Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu lęborskiego i bytowskiego w lutym br.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych w Lęborku, Bytowie i Tuchomiu.
Mobilne Punkty Informacyjne w Sopocie, Gdyni, Pruszczu Gdańskim i Nowym Dworze Gdańskim
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych. Najbliższe spotkania z konsultantami LPI FE z Gdańska odbędą się w Sopocie, w Gdyni, w Nowym Dworze Gdańskim oraz Pruszczu Gdańskim. Nie prowadzimy zgłoszeń. Czekamy na wszystkich zainteresowanych tematyką Funduszy Europejskich.
„Możliwości finansowania działalności gospodarczej w latach 2014 – 2020”, spotkanie informacyjne dla osób planujących rozpoczęcie działalności i przedsiębiorców, Gdynia, 27 stycznia br.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza osoby planujące założenie działalności gospodarczej i przedsiębiorców na spotkanie informacyjne organizowane 27 stycznia br. w Urzędzie Miasta Gdyni. Spotkanie będzie poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020, ze szczególnym uwzględnieniem instrumentów zwrotnych oraz formom wsparcia publicznego dla początkujących przedsiębiorców.
Spotkanie informacyjne w Gdyni: „Finansowanie zakładania działalności gospodarczej z różnych źródeł”, 15 stycznia br.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w czwartek 15 stycznia 2015 r. w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni przy ul. Kieleckiej 7, sala 121, II piętro.
Lokalny Punkt Informacyjny w Słupsku najlepszy na Pomorzu i drugi w kraju.

Miło nam poinformować, iż prowadzony przez Agencję Rozwoju Pomorza Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku wypadł najlepiej na Pomorzu w badaniu metodą Tajemniczy Klient zleconym przez Centrum Projektów Europejskich. Na tle całego kraju Punkt uzyskał drugą lokatę. W ramach przeprowadzonego badania sprawdzano m.in. kwestie przygotowania merytorycznego konsultanta, jego komunikatywność i kulturę osobistą ale również techniczne aspekty związane z wyposażeniem i dostępnością Punktu. Lokalny Punkt Informacyjny w Gdańsku również wypadł bardzo dobrze w badaniu i uzyskał pozytywną rekomendację. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Funduszami Europejskimi zapraszamy do korzystania z usług naszych Punktów.

Wspierane

wspieranePublikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego