Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Wyraź swoje zdanie o pracy ARP S.A. - wypełnij ankietę

Newsletter

Kalendarium

«czerwiec 2019»
P W Ś C P S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Wszystkie wydarzenia

Banery

4882 wejść
2019.06.25 15:56

Data

26.06.2019

Galeria

Baner

Partnerzy:

Termin: 19.11.2014, godz. 10.00 - 13.00

 

Tytuł:

Spotkanie I - Błędy, które popełnisz prowadząc swój pierwszy biznes

Spotkanie II - Kwestie prawne, które na początku prowadzenia firmy można załatwić bez wydawania pieniędzy na prawnika

 

Odbiorcy: młodzież, studenci, osoby zainteresowane tematyką biznesową.

 

Opis:

Spotkanie I Błędy, które popełnisz prowadząc swój pierwszy biznes - Podczas spotkania dowiecie się o tym, jakie błędy najczęściej popełniają początkujący przedsiębiorcy. Według statystyk GUS około 70% firm nie przeżywa pierwszych dwóch lat działalności - dzięki temu spotkaniu znacząco zwiększycie swoje szanse, aby być w tych pozostałych 30%. Nie da się jednoznacznie wymienić czynników, które zagwarantują firmie sukces, dlatego nikt nie powie Wam co macie zrobić aby firma się rozwinęła. My natomiast możemy z własnego doświadczenia powiedzieć Wam, czego robić nie warto."

Prelegent: Przemysław Sola, Dyrektor zarządzający AIP Trójmiasto

 

Spotkanie II Kwestie prawne, które na początku prowadzenia firmy można załatwić bez wydawania pieniędzy na prawnika - Czy zawsze, kiedy pojawia się problem związany z prowadzeniem firmy lub jej dalszym rozwojem konieczna jest konsultacja z prawnikiem? Czy będąc młodym przedsiębiorcą, można przygotować się na zaskakujące sytuacje, zwroty "akcji" i nieoczekiwane zmiany bez konieczności sięgania po poradę specjalisty? Kiedy sami możemy odnaleźć się w gąszczu przepisów a kiedy warto poszukać eksperta? Każdy młody przedsiębiorca na początku staje przed wieloma dylematami i wyzwaniami związanymi z prowadzeniem działalności gospodarczej i nie zawsze wie, kiedy i jak chronić swój biznes. Zapraszam na  warsztat - "Kwestie prawne, które na początku prowadzenia firmy możesz załatwić bez prawnika" podczas którego odpowiem co robić aby móc rozwijać firmę nie gubiąc się w zawiłościach przepisów prawnych.

Prelegent: Magda Bellwon, CONSEO

 

Miejsce: Agencja Rozwoju Pomorza S.A., ul. Arkońska 6 (budynek A3, sala konferencyjna 005 na parterze)

 

Formularz zgłoszeniowy:

Zapraszamy do uzupełnienia formularza zgłoszeniowego na szkolenia. Spotkania są organizowane przez Agencję Rozwoju Pomorza SA w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Z jednej szkoły maksymalnie może wziąć udział 7 osób.

Imię i nazwisko: * 
Wiek: * 
Miejscowość: * 
E-MAIL: * 
Nr telefonu: * 
Kim jesteś? *
Podaj nazwę szkoły/uczelni/firmy/instytucji: * 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich dobrowolnie podanych danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). * *Wspierane

wspieranePublikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego